Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel dywanowa Italy Andria Challenger sety 1 2 3 4 5
17.11.18
1. runda klasyf.
Illya Marchenko 2 6 6
Vladimir Uzhylovsky 0 4 3
17.11.18
2. runda klasyf.
Aldin Setkic 2 6 6
Dragos Nicolae Madaras 0 3 4
17.11.18
2. runda klasyf.
Alexander Lazov 2 7 6
Giacomo Dambrosi 0 63 1
17.11.18
1. runda klasyf.
Tobias Simon 2 6 6
Savino Lapalombella 0 0 1
17.11.18
1. runda klasyf.
Lorenzo Frigerio 2 6 7
Giorgio Ricca 0 2 63
17.11.18
1. runda klasyf.
Mirko Cutuli 2 6 7
Bogdan Ionut Apostol 0 3 610
17.11.18
1. runda klasyf.
Giuseppe Tresca 2 6 7 6
Joshua Paris 1 74 69 3
mężczyźni singel ceglana Argentina Argentina F9 (Rio sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Finał
Mariano Kestelboim 2 6 5 6
Maximiliano Estevez 1 2 7 2
mężczyźni singel twarda India Bangalore Challenger sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Finał
Prajnesh Gunneswaran 2 6 6
Saketh-Sai Myneni 0 2 2
mężczyźni singel ceglana Brazil Brazil F9 (Ribeirao sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Półfinał
Joao Souza 2 6 6
Alex Blumenberg 0 3 1
17.11.18
Półfinał
Christian Lindell 2 6 6
Daniel Dutra Da Silva 0 2 1
mężczyźni singel ceglana Argentina Buenos Aires Challenger sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Półfinał
Pablo Andujar 2 7 7
Federico Coria 0 65 5
17.11.18
Półfinał
Pedro Cachin 2 6 7
Dimitar Kuzmanov 0 3 66
mężczyźni singel halowa USA Champaign Challenger sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Finał
Reilly Opelka 2 7 6
Ryan Shane 0 66 3
mężczyźni singel ceglana Chile Chile F1 (Vina sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Finał
Mauricio Echazu 2 6 6
Juan Carlos Saez 0 1 2
mężczyźni singel ceglana Chile Chile F2 (Santiago) sety 1 2 3 4 5
17.11.18
1. runda klasyf.
Jordan Iturra 2 6 6
Edan Andree Benitez 0 2 0
17.11.18
1. runda klasyf.
Nikolas Papic 2 6 6
Alexander Christopher Von Kruger 0 2 4
17.11.18
1. runda klasyf.
Cristopher Kohl 2 6 6
Guillermo Aracena 0 3 0
17.11.18
1. runda klasyf.
Oscar Gabriel Ortiz 2 6 6
Karl William Wurth Mac-Leay 0 1 3
17.11.18
1. runda klasyf.
Nicolas Bruna 2 6 6
Andres Haefele 0 1 0
17.11.18
1. runda klasyf.
Patricio Gomez 2 6 5 6
Pablo Andres Pina Ubilla 1 2 7 3
17.11.18
1. runda klasyf.
Mateo Berne 2 3 6 6
Oscar Matias Leiva Biason 1 6 3 3
17.11.18
1. runda klasyf.
Federico Juan Aguilar 2 6 6
Matias Riva 0 2 3
17.11.18
1. runda klasyf.
Javier Aviles 2 6 6
Vicente Miranda 0 1 0
17.11.18
1. runda klasyf.
Alan Sanson 2 6 6
Sebastian Bunster 0 2 2
17.11.18
1. runda klasyf.
Lautaro Agustin Falabella 2 6 6
Jorge Abde Celis 0 4 2
17.11.18
1. runda klasyf.
Juan Pablo Cenoz 2 7 6
Ignacio Antonio Becerra Otarola 0 5 0
17.11.18
1. runda klasyf.
Carlos Aguiar 2 3 6 6
Jhoel Quinonez 1 6 2 3
17.11.18
1. runda klasyf.
Dimitri Badra 2 6 6
Javier Araya 0 2 0
17.11.18
1. runda klasyf.
Felipe Escalona Ordenes 2 6 6
Miguel Fernando Pereira 0 3 3
17.11.18
1. runda klasyf.
Sean Hess 2 6 6
Amador Salazar 0 3 3
mężczyźni singel halowa Czech Republic Czech Republic F10 sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Półfinał
Christoph Negritu 2 6 6
Michael Vrbensky 0 0 3
17.11.18
Półfinał
Tomas Machac 2 6 6
Ondrej Krstev 0 3 1
mężczyźni singel twarda Egypt Egypt F27 (Sharm sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Półfinał
David Perez Sanz 2 6 6
Duje Ajdukovic 0 1 1
17.11.18
Półfinał
Adam Moundir 2 6 6
Johan Nikles 0 3 2
mężczyźni singel twarda Egypt Egypt F28 (Sharm sety 1 2 3 4 5
17.11.18
1. runda klasyf.
Jannis Kahlke 1 6 5
Egill Sigurdsson krecz 0 2 3
17.11.18
1. runda klasyf.
Marco De Rossi 2 6 6
Balint Czigler 0 2 4
17.11.18
1. runda klasyf.
Kevin Portmann 2 6 3 7
Alok Aradhya 1 2 6 5
17.11.18
1. runda klasyf.
Santiago Salazar 1 4 7 5 3
Nikit Reddy krecz 0 6 6 2
17.11.18
1. runda klasyf.
Naesar Jewoor 2 4 6 6
Andrii Gryniuk 1 6 2 1
17.11.18
1. runda klasyf.
Yanik Kaelin 2 6 6
Wellington Bastos 0 0 0
17.11.18
1. runda klasyf.
Adam Bronka 2 2 7 6
Maximiliano Roman Mayorga 1 6 63 1
17.11.18
1. runda klasyf.
Rishi Reddy 2 7 6
Alejandro Hastings 0 5 4
17.11.18
1. runda klasyf.
Yacoub Makzoume 2 6 6
Mark Stam 0 1 1
17.11.18
1. runda klasyf.
Razvan Baiant 2 6 6
Muhammad Ragy 0 1 2
17.11.18
1. runda klasyf.
Jesper De Jong 1 6
Maksim Zubkou krecz 0 1
17.11.18
1. runda klasyf.
Lodewijk Weststrate 2 6 7
David Poole 0 0 67
mężczyźni singel halowa Finland Finland F4 (Helsinki) sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Finał
Christopher Heyman 2 7 6
Evgeny Tyurnev 0 5 3
mężczyźni singel twarda USA Houston Challenger sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Półfinał
Bradley Klahn 2 6 6
Dominik Koepfer 0 3 4
17.11.18
Półfinał
Roy Smith 1 6 2
Kamil Majchrzak krecz 0 4 3
mężczyźni singel halowa Japan Kobe Challenger sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Półfinał
Tatsuma Ito 2 4 6 6
Yasutaka Uchiyama 1 6 0 4
17.11.18
Półfinał
Yosuke Watanuki 2 6 4 7
Yoshihito Nishioka 1 0 6 5
mężczyźni singel twarda Kuwait Kuwait F3 (Meshref) sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Półfinał
Constantin Bittoun Kouzmine 2 3 6 6
Kai Wehnelt 1 6 3 4
17.11.18
Półfinał
Aidan Mchugh 2 7 6
Julian Ocleppo 0 5 1
mężczyźni singel twarda Mozambique Mozambique F2 (Maputo) sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Finał
Matias Franco Descotte 2 6 6
Benjamin Lock 0 2 3
mężczyźni singel halowa United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Półfinał
Novak Djokovic 2 6 6
Kevin Anderson 0 2 2
17.11.18
Półfinał
Alexander Zverev 2 7 7
Roger Federer 0 5 65
mężczyźni singel ceglana Panama Panama F4 (Panama) sety 1 2 3 4 5
17.11.18
1. runda klasyf.
Sebastian Eguez 2 7 6
Gonzalo Ramirez Cumaco 0 64 2
17.11.18
1. runda klasyf.
Nicholas Alexander Reyes 2 7 6
Alejandro Perez (COL) 0 65 2
17.11.18
1. runda klasyf.
Victor Gurevich 2 6 6
Stefano Suarez Jhoan 0 2 3
17.11.18
Klasyf.
Omar Hernandez Moreno 2 6 6
Felipe Santamaria 0 4 2
17.11.18
Klasyf.
Alejandro Hoyos Franco 1 1 1
Ricardo Chile-Fonte krecz 0 6 2
17.11.18
Klasyf.
Denilson Martinez 2 6 6
Diego Rodriguez Tobar 0 0 3
17.11.18
1. runda klasyf.
Marco Saffratti 2 6 6
Luis Ching 0 1 1
17.11.18
Klasyf.
Samuel Rubell 2 6 6
Manuel Gonzalez 0 0 0
17.11.18
Klasyf.
Noah Berry 2 6 7
Jorge Jimenez 0 4 65
17.11.18
1. runda klasyf.
Jorge Daniel Chevez 2 5 6 7
Esteban Gutierrez 1 7 4 62
mężczyźni singel twarda India Pune Challenger sety 1 2 3 4 5
17.11.18
1. runda klasyf.
N. Vijay Sundar Prashanth 2 3 7 7
Siddhant Banthia 1 6 63 5
17.11.18
1. runda klasyf.
N.Sriram Balaji 2 6 6 7
Luke Saville 1 77 4 64
17.11.18
1. runda klasyf.
Miliaan Niesten 2 6 6
Dhruv Sunish 0 4 3
17.11.18
1. runda klasyf.
Francesco Vilardo 2 6 6 6
Tejas Chaukulkar 1 75 1 0
17.11.18
1. runda klasyf.
Sebastian Fanselow 2 6 6
Dhruva Mulye 0 0 0
17.11.18
1. runda klasyf.
Sanjar Fayziev 2 6 6
Sidharth Rawat 0 1 4
17.11.18
1. runda klasyf.
Mick Lescure 2 7 6
Antoine Escoffier 0 5 4
17.11.18
1. runda klasyf.
Danylo Kalenichenko 2 6 6
Jayesh Pungliya 0 3 2
17.11.18
1. runda klasyf.
Lucas Gerch 2 4 6 6
Zsombor Piros 1 6 2 3
17.11.18
1. runda klasyf.
Viktor Durasovic 2 7 7
Djurabeck Karimov 0 63 5
17.11.18
1. runda klasyf.
Khumoun Sultanov 2 6 6
Kunal Anand 0 3 0
17.11.18
1. runda klasyf.
Youssef Hossam 2 6 6
Nitin Kumar Sinha 0 3 4
17.11.18
1. runda klasyf.
Chien-Hsun Lo 2 5 7 6
Dalwinder Singh 1 7 5 3
17.11.18
1. runda klasyf.
Ben Patael 2 6 6
Liam Broady 0 3 3
17.11.18
1. runda klasyf.
Benjamin Hassan 2 6 6
Suraj R Prabodh 0 1 2
17.11.18
1. runda klasyf.
Rio Noguchi 2 6 6
Abhinav Sanjeev Shanmugam 0 4 4
mężczyźni singel twarda JAR South Africa F1 sety 1 2 3 4 5
17.11.18
1. runda klasyf.
Dor Wertheimer 2 6 6
Victor Putter 0 4 0
17.11.18
1. runda klasyf.
Philip Franken 2 6 6
Yaseen Ibrahim 0 3 2
17.11.18
1. runda klasyf.
Riaan Du Toit 2 2 7 6
Jody Alan Claassen 1 6 62 3
17.11.18
1. runda klasyf.
Jean Thirouin 2 6 6
George Osakwe 0 0 0
17.11.18
1. runda klasyf.
Ashwin Ryan Sharma 2 6 6
Mikaeel Woodman 0 1 4
17.11.18
1. runda klasyf.
Zandrix Acob 2 6 6
Jordan Coutinho 0 1 1
17.11.18
1. runda klasyf.
Rayne Roselt 2 6 3 6
Yannick Schramm 1 4 6 3
17.11.18
1. runda klasyf.
Lamar Bartley 2 6 6
Ian O'Jon 0 1 4
17.11.18
1. runda klasyf.
Bradley Holt 2 6 3 7
Herman Meeuwes Mattheo Knoop 1 3 6 5
17.11.18
1. runda klasyf.
Lefa Ashley Sibanda 2 3 7 6
Carl Roothman 1 6 63 4
17.11.18
1. runda klasyf.
Yaron Guberman 2 6 7
Darryl Hale 0 3 65
17.11.18
1. runda klasyf.
Francis Pare 2 6 6
Joe Cooper 0 3 2
17.11.18
1. runda klasyf.
Patrick Foley 2 6 6
Vaughn Hunter 0 1 3
17.11.18
1. runda klasyf.
Daniel Du Toit 2 6 6
Munashe Chingono 0 0 3
17.11.18
1. runda klasyf.
Amaury De Beer 2 6 6
Jamie Davis 0 1 4
17.11.18
1. runda klasyf.
Saar Rogovski 2 6 6
Kevin Musasia 0 1 0
17.11.18
1. runda klasyf.
Gerhardt Marius Becker 2 6 6
Da-Niel Kotze 0 1 1
mężczyźni singel twarda Tunisia Tunisia F40 (Monastir) sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Ćwierćfinał
Marco Bortolotti 2 7 6 6
Ivan Davydov 1 5 73 4
17.11.18
Ćwierćfinał
Ivan Gakhov 2 4 6 6
Simon Beaupain 1 6 3 0
17.11.18
Ćwierćfinał
Ronan Joncour 2 7 7
Steven Diez 0 5 5
17.11.18
Półfinał
Ronan Joncour 2 3 7 6
Mathieu Perchicot 1 6 62 3
17.11.18
Ćwierćfinał
Mathieu Perchicot 2 6 6
Luca Giacomini 0 4 3
mężczyźni singel twarda Tunisia Tunisia F41 (Monastir) sety 1 2 3 4 5
17.11.18
1. runda klasyf.
Diego Matos 2 6 6
Enzo Machizaud 0 0 2
17.11.18
1. runda klasyf.
David Jorda Sanchis 2 6 6
Sergiu Celebidachi 0 1 0
17.11.18
1. runda klasyf.
Yahor Yatsyk 2 7 6
Maxim Krapivin 0 65 4
17.11.18
1. runda klasyf.
Carlos Ramirez Utermann 2 6 6
Dragutin Djurasovic 0 2 1
17.11.18
1. runda klasyf.
Pedro Munafo 2 6 6
Skander Ben Abdallah 0 4 3
17.11.18
1. runda klasyf.
Albert Roglan 2 6 6
Aziz Helali 0 3 1
17.11.18
1. runda klasyf.
Simon Musset 2 6 6
Ervin Haris Eminefendic 0 3 4
17.11.18
1. runda klasyf.
Alexey Aleshchev 2 6 6
Yassine Ben Jemaa 0 3 1
17.11.18
1. runda klasyf.
Jakob Johansson-Holm 2 6 6
Youssef Berrajah 0 0 0
17.11.18
1. runda klasyf.
Afonso Salgado 2 6 6
Alessandro Procopio 0 2 4
17.11.18
1. runda klasyf.
Louis Tessa 2 6 6
Hugo Bron 0 4 1
17.11.18
1. runda klasyf.
Lorenzo Brunetti 2 6 6
Sami Achour 0 0 1
17.11.18
1. runda klasyf.
Boris Fassbender 2 7 7
Raffaele Giuliano 0 64 5
17.11.18
1. runda klasyf.
Quentin Folliot 2 6 6
Diamant Freire Da Silva 0 1 2
17.11.18
1. runda klasyf.
Shinnosuke Hiramatsu 2 5 6 6
Alexander Zgirovsky 1 7 3 3
17.11.18
1. runda klasyf.
Igor Sao Thiago 2 6 6
Andrea Del Federico 0 1 3
17.11.18
1. runda klasyf.
Christopher Chien 1 1 6
Mihailo Loncarevic krecz 0 6 2
17.11.18
1. runda klasyf.
Guillaunme Mackenzie 2 7 6
Mohamed Hassan 0 63 2
17.11.18
1. runda klasyf.
Lucas Grandouiller 2 4 6 6
Fabrizio Cavestro 1 6 3 3
17.11.18
1. runda klasyf.
Neil Oberleitner 2 6 6
Agustin Kalinowski 0 2 2
17.11.18
1. runda klasyf.
Adan Freire Da Silva 2 6 6
Maxime Leclercq 0 0 1
17.11.18
1. runda klasyf.
Luca Staeheli 2 6 6
Taha Helal 0 0 0
17.11.18
1. runda klasyf.
Yannik Steinegger 2 6 6 6
Paul Valsecchi 1 3 79 1
17.11.18
1. runda klasyf.
Diego Fernandez Flores 2 6 1 6
Andrey Vorobyev 1 1 6 1
17.11.18
1. runda klasyf.
Fabio Machizaud 2 6 6
Renzo Paro 0 0 0
17.11.18
1. runda klasyf.
Marko Vejnovic 2 6 7 6
Mohamed Ali Bellalouna 1 70 64 2
17.11.18
1. runda klasyf.
Adam Kovac 2 6 6
Julius Hillmann 0 4 1
17.11.18
1. runda klasyf.
Jules Vauthier 2 6 6
Dustin Goldenberg 0 1 1
17.11.18
1. runda klasyf.
Alec Deckers 2 6 6
Mohamed Anouar Braham 0 3 3
17.11.18
1. runda klasyf.
Andrea Pecorella 2 6 6
Lewei Cai 0 3 4
mężczyźni singel twarda USA USA F31 (Norman) sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Półfinał
Gijs Brouwer 2 6 6
Jordi Arconada 0 4 3
17.11.18
Półfinał
Matej Vocel 2 6 7
Dominik Kellovsky 0 4 65
mężczyźni singel ceglana USA USA F32 (Pensacola) sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Półfinał
Ricardo Rodriguez-Pace 2 6 6
Isaiah Strode 0 1 2
17.11.18
Półfinał
Nuno Borges 2 7 6
Dmitry Popko 0 5 2
mężczyźni singel halowa USA USA F33 (Columbus) sety 1 2 3 4 5
17.11.18
1. runda klasyf.
Boris Arias 2 6 7
Varun Jayaram 0 2 5
17.11.18
1. runda klasyf.
Dragos Constantin Ignat 2 6 6 6
James Kent Trotter 1 2 72 1
17.11.18
1. runda klasyf.
Kooros Ghasemi 2 7 3 6
Nils Ellefsen 1 66 6 4
17.11.18
1. runda klasyf.
Tim Ruehl 2 6 6
Andrzej Urjasz 0 1 2
17.11.18
1. runda klasyf.
Jack Murray 2 6 6
Christopher Rosensteel 0 2 2
17.11.18
1. runda klasyf.
Boris Butulija 2 7 6
Robert Cash 0 5 1
17.11.18
1. runda klasyf.
Jenson Brooksby 2 6 6
Brett Forman 0 2 4
17.11.18
1. runda klasyf.
Alex Kobelt 2 6 6
Nick Lagaev 0 4 3
17.11.18
1. runda klasyf.
Varun Luthra 2 6 6
Tim Uy 0 1 1
17.11.18
1. runda klasyf.
Jacob Waretti 2 6 6
Joshua Lawrence, Jr. 0 1 0
17.11.18
1. runda klasyf.
J Mercer 2 6 6
Bartosz Losiak 0 4 2
17.11.18
1. runda klasyf.
Samuel Philp 2 6 6
David Ralph Dalessandro 0 0 0
17.11.18
1. runda klasyf.
Dillon Early 2 6 6
Daniel Vieira 0 1 0
kobiety singel ceglana Turkey Antalya sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Półfinał
Naho Sato 1 w/o
Kamilla Rakhimova 0
kobiety singel ceglana Spain Castellon sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Ćwierćfinał
Andrea Lazaro Garcia 2 7 6
Martina Spigarelli 0 5 1
17.11.18
Ćwierćfinał
Rebeka Masarova 2 6 6
Michele Alexandra Zmau 0 2 2
kobiety singel twarda Tunisia Monastir sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Ćwierćfinał
Bhuvana Kalva 2 6 6
Tamara Curovic 0 3 2
17.11.18
Ćwierćfinał
Timea Jaruskova 2 7 6
Melania Delai 0 5 1
17.11.18
Półfinał
Ylona-Georgiana Ghioroaie 2 7 6
Bhuvana Kalva 0 64 4
17.11.18
Ćwierćfinał
Ylona-Georgiana Ghioroaie 2 6 6
Louise Brunskog 0 1 1
17.11.18
Półfinał
Linnea Malmqvist 2 6 1 6
Timea Jaruskova 1 3 6 4
17.11.18
Ćwierćfinał
Linnea Malmqvist 2 6 6
Chiara Scholl 0 2 2
kobiety singel trawiasta India Muzaffarnagar sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Finał
Natalija Kostic 1 6 3
Tereza Mihalikova krecz 0 2 1
kobiety singel twarda Thailand Nonthaburi sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Finał
Nudnida Luangnam 2 7 2 6
Misaki Matsuda 1 63 6 2
kobiety singel twarda USA Norman sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Półfinał
Bianca Vanessa Andreescu 2 6 6
Yuriko Miyazaki 0 1 3
17.11.18
Półfinał
Maria Camila Osorio Serrano 2 6 6
Katie Volynets 0 4 2
kobiety singel ceglana Spain Nules sety 1 2 3 4 5
17.11.18
1. runda klasyf.
Marcela Bueno 2 6 2 6
Naroa Larrinaga 1 4 6 3
17.11.18
1. runda klasyf.
Isabel Adrover Gallego 2 6 6
Elisa-Maria Hetschko 0 2 0
17.11.18
1. runda klasyf.
Isabella Harvison 2 2 6 6
Julieta Honrubia Andrino 1 6 3 3
17.11.18
1. runda klasyf.
Aina Domingo Bernabeu 2 6 6
Paulina Mecho Hernandez 0 1 2
17.11.18
1. runda klasyf.
Maria Aran Teixido Garcia 2 6 6
Claudia Sanchez Quesada 0 1 3
17.11.18
1. runda klasyf.
Xenia De Luna 2 6 6
Laura Morera Lucas 0 3 1
17.11.18
1. runda klasyf.
Ariadna Briones Ginesta 2 7 6
Andrea Redondo Gutierrez 0 5 4
17.11.18
1. runda klasyf.
Silvia Martinez Jimenez 2 7 6
Carlota Iruela Descamps 0 62 4
17.11.18
1. runda klasyf.
Lidon Amurrio Fradejas 2 6 6
Maria Verdu Gonzalez 0 4 1
17.11.18
1. runda klasyf.
Saskia Witthaus 2 6 6
Ariadna Ondo Cerezo 0 1 0
17.11.18
1. runda klasyf.
Blanca Cortijo Parreno 2 6 6
Carmen Garri Murcia 0 1 4
kobiety singel twarda USA Houston sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Półfinał
Shuai Peng 2 6 6
Jessica Pegula 0 4 3
17.11.18
Półfinał
Lauren Davis 2 3 6 6
Sofya Zhuk 1 6 3 0
kobiety singel twarda Egypt Sharm El Sheikh sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Półfinał
Anastasia Pribylova 2 6 6 6
Susan Bandecchi 1 75 1 2
17.11.18
Półfinał
Barbora Matusova 2 5 6 6
Anastasiya Shoshyna 1 7 2 0
kobiety singel dywanowa Italy Solarino sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Klasyf.
Alice Viglianisi 2 6 6
Louise Lampla 0 3 4
17.11.18
Klasyf.
Andreina Pino 2 7 6
Martina Forcisi 0 64 2
17.11.18
Klasyf.
Alessia Truden 2 6 6
Chiara Gerbino 0 1 3
17.11.18
Klasyf.
Giulia Paterno 2 6 6
Lara Mancuso 0 3 1
17.11.18
Klasyf.
Emily Di Giannantonio 2 5 6 6
Greta Di Majo 1 7 4 4
kobiety singel dywanowa Taipei (CHN) Taipei sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Półfinał
Sabine Lisicki 2 1 6 7
Vitalia Diatchenko 1 6 3 5
17.11.18
Półfinał
Luksika Kumkhum 2 7 6
Bibiane Schoofs 0 5 3
kobiety singel ceglana Argentina Villa Del Dique sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Finał
Fernanda Brito 2 6 6
Carla Lucero 0 3 3
mężczyźni debel twarda India Bangalore Challenger sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Półfinał
Purav Raja/Antonio Sancic 2 3 6 10
Arjun Kadhe/Saketh-Sai Myneni 1 6 2 8
mężczyźni debel ceglana Argentina Buenos Aires Challenger sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Półfinał
Marcelo Demoliner/Andres Molteni 2 6 6
Sergio Galdos/Federico Zeballos 0 2 2
17.11.18
Półfinał
Guido Andreozzi/Guillermo Duran 2 6 6
Tomas Lipovsek Puches/Fernando Romboli 0 2 4
mężczyźni debel halowa USA Champaign Challenger sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Finał
Matt Reid/John-Patrick Smith 2 6 4 10
Hans Hach Verdugo/Luis David Martinez 1 4 6 8
mężczyźni debel twarda USA Houston Challenger sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Finał
Austin Krajicek/Nicholas Monroe 2 4 7 10
Marcelo Arevalo/James Cerretani 1 6 63 5
mężczyźni debel halowa Japan Kobe Challenger sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Półfinał
Goncalo Oliveira/Akira Santillan 1 w/o
Yasutaka Uchiyama/Kaito Uesugi 0
mężczyźni debel halowa United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Półfinał
Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut 2 6 5 10
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 1 3 7 5
17.11.18
Półfinał
Mike Bryan/Jack Sock 2 6 4 10
Jamie Murray/Bruno Soares 1 3 6 4
kobiety debel twarda USA Houston sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Finał
Maegan Manasse/Jessica Pegula 2 1 6 10
Desirae Krawczyk/Giuliana Olmos 1 6 4 8
kobiety debel dywanowa Taipei (CHN) Taipei sety 1 2 3 4 5
17.11.18
Półfinał
Olga Doroshina/Natela Dzalamidze 2 6 6
Xinyun Han/Luksika Kumkhum 0 2 2
17.11.18
Półfinał
Ankita Raina/Karman Kaur Thandi 2 6 6 10
Misaki Doi/Danka Kovinic 1 72 4 8
<