Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel twarda Australia Australia F8 (Toowoomba) sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Półfinał
Maverick Banes 2 6 6
Matthew Christopher Romios 0 1 1
13.10.18
Półfinał
Colin Sinclair 2 2 6 6
Hiroyasu Ehara 1 6 1 3
mężczyźni singel ceglana Spain Barcelona Challenger sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Półfinał
Roberto Carballes Baena 2 6 1 7
Marco Trungelliti 1 4 6 5
13.10.18
Półfinał
Pedro Martinez Portero 2 6 6
Filippo Baldi 0 4 2
mężczyźni singel halowa Canada Calgary Challenger sety 1 2 3 4 5
13.10.18
2. runda klasyf.
Vincent Millot 2 6 6
Shane Nicholls 0 2 1
13.10.18
2. runda klasyf.
Laurent Rochette 2 6 7
Samuel Shropshire 0 3 63
13.10.18
2. runda klasyf.
Takanyi Garanganga 2 7 6
Strong Kirchheimer 0 64 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Laurent Lokoli 2 6 7
Roy Smith 0 3 5
13.10.18
2. runda klasyf.
Mikael Torpegaard 2 7 6
Nick Chappell 0 5 4
13.10.18
2. runda klasyf.
Tom Fawcett 2 7 6
Sekou Bangoura 0 5 4
13.10.18
2. runda klasyf.
Borna Gojo 2 6 6
Andrew Ochotta 0 1 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Michail Pervolarakis 2 6 6
Luis Patino 0 0 0
mężczyźni singel twarda Egypt Egypt F22 (Sharm sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Półfinał
Neil Pauffley 2 7 7
Simone Roncalli 0 5 5
13.10.18
Półfinał
David Perez Sanz 2 6 6
Giorgio Ricca 0 2 2
mężczyźni singel twarda Egypt Egypt F23 (Sharm sety 1 2 3 4 5
13.10.18
1. runda klasyf.
Dustin Goldenberg 2 6 6
Pratheek Mandalapu 0 0 0
13.10.18
1. runda klasyf.
Eleftherios Theodorou 2 6 6
Alan Bzarov 0 2 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Yohei Otsuka 2 6 6
Kevin Portmann 0 4 1
13.10.18
1. runda klasyf.
David Poole 2 6 6
Artem Zharkov 0 2 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Mason Recci 2 6 6
Alexander Klintcharov 0 3 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Lorenzo Battista 2 6 6
Patrick Foley 0 2 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Omar Elkadi 2 6 6
Pavel Kasaly 0 1 0
13.10.18
1. runda klasyf.
Alessandro Ricci 2 6 6
Alejandro Hastings 0 0 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Shane Biddaiah 2 6 6
Viacheslav Glebov 0 2 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Vladyslav Gorodynskyi 2 7 4 6
Maxim Turyev 1 64 6 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Omni Kumar 2 6 6
Daniel Alonte 0 3 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Alex Zuckerman 2 6 6
Ignacio Barrios 0 0 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Tim Riedel 2 6 6
Omar El Shehawy 0 3 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Samuel Philp 2 6 6
Danylo Chychin 0 1 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Federico Mazzarini 2 6 6 6
Thorsten Sollie 1 74 2 3
mężczyźni singel twarda USA Fairfield Challenger sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Półfinał
Bjorn Fratangelo 2 6 6
Casper Ruud 0 2 2
13.10.18
Półfinał
Alex Bolt 1 7 6
Adrian Menendez-Maceiras krecz 0 5 6
mężczyźni singel halowa France France F21 (Saint sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Półfinał
Corentin Denolly 2 6 4 7
Nam Hoang Ly 1 3 6 67
13.10.18
Półfinał
Matteo Martineau 2 6 6 7
Lucas Catarina 1 4 75 5
mężczyźni singel dywanowa Germany Germany F15 (Bad sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Półfinał
Vadym Ursu 2 6 6
Mats Rosenkranz 0 3 3
13.10.18
Półfinał
Dominik Boehler 2 6 6
Bastien Presuhn 0 1 0
mężczyźni singel dywanowa Germany Ismaning Challenger sety 1 2 3 4 5
13.10.18
1. runda klasyf.
Artem Smirnov 2 7 7
Michael Weindl 0 62 5
13.10.18
1. runda klasyf.
Marc Sieber 2 6 6
Robin Kern 0 3 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Tobias Simon 2 6 7
Evan Furness 0 2 63
13.10.18
1. runda klasyf.
Sami Reinwein 2 7 6
Aldin Setkic 0 62 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Albano Olivetti 2 6 6 6
Alex Molcan 1 3 77 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Julian Lenz 2 7 6
David Poljak 0 61 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Tristan Lamasine 2 6 6
Sven Lemstra 0 3 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Christian Hirschmueller 2 4 7 7
Elliot Benchetrit 1 6 5 65
13.10.18
1. runda klasyf.
Johannes Haerteis 2 7 6
Manuel Guinard 0 61 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Szymon Walkow 2 6 6
Charly Zick 0 3 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Alexander Erler 2 6 6
Elmar Ejupovic 0 3 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Geoffrey Blancaneaux 2 6 6
Patrik Niklas-Salminen 0 4 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Marek Gengel 2 6 6
Lukas Ollert 0 3 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Hugo Voljacques 2 6 6
Michal Konecny 0 4 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Lukas Klein 2 3 6 6
Ante Pavic 1 6 3 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Pavel Kotov 2 7 6
Tom Kocevar-Desman 0 5 4
mężczyźni singel twarda Izrael Israel F13 (Ashkelon) sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Finał
Ben Patael 2 6 6
Matias Franco Descotte 0 4 2
mężczyźni singel twarda Izrael Israel F14 (Meitar) sety 1 2 3 4 5
13.10.18
1. runda klasyf.
Jeremy Sonkin 2 7 6
Dmitrii Baskov 0 5 0
13.10.18
1. runda klasyf.
Julius Tverijonas 2 6 6
Ofek Amoyal 0 2 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Ram Kapach 2 6 6
Yam Ziv 0 1 0
13.10.18
1. runda klasyf.
Shahar Elbaz 2 6 6
Roee Benya 0 3 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Yannai Barkai 2 6 6 6
Eytan Michaeli 1 73 1 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Yankel Zemel 2 6 6
Oz Daniel 0 2 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Keivon Tabrizi 2 6 6
Nir Vodavoz 0 0 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Ben Patael 2 6 6
Ori Maior 0 3 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Alexey Aleshchev 2 6 6
Saar Rogovski 0 0 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Alexis Canter 2 6 6
Ron Mansdorf 0 3 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Amaury Delmas 2 6 6
Uri Vodavoz 0 1 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Emmanuel Luria 2 6 6
Tuval Barak 0 1 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Gilad Tamar 2 6 6
Alexander Gaponenko 0 4 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Ran Amar 2 6 6
Shadi Al Tori 0 0 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Roi Ginat 2 6 6
Shahar Gabay 0 1 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Alec Deckers 2 6 6
Omer Yeshaya 0 3 3
mężczyźni singel ceglana Italy Italy F31 (Santa sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Ćwierćfinał
Edoardo Eremin 2 7 4 6
Enrico Dalla Valle 1 65 6 4
13.10.18
Ćwierćfinał
Bogdan Ionut Apostol 2 3 6 7
David Pichler 1 6 4 64
13.10.18
Półfinał
Nicolae Frunza 2 6 6
Bogdan Ionut Apostol 0 2 3
13.10.18
Ćwierćfinał
Nicolae Frunza 2 6 6
Wilson Leite 0 4 2
13.10.18
Ćwierćfinał
Jacopo Berrettini 2 6 7
Franco Capalbo 0 4 611
13.10.18
Półfinał
Jacopo Berrettini 2 6 6
Edoardo Eremin 0 3 1
mężczyźni singel ceglana Italy Italy F32 (Santa sety 1 2 3 4 5
13.10.18
1. runda klasyf.
Gibril Diarra 2 6 6
Luca George Tatomir 0 1 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Jakob Sude 2 6 6
Luka Stojanovic (SRB) 0 3 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Dennis Dragomirov 0 1 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Duje Kekez 2 6 6
Leonardo Mazzucchelli 0 3 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Gabor Borsos 2 6 6
Josip Jerolimov 0 1 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Andrei Stefan Apostol 2 6 6
Changli Zhang 0 1 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Neven Krivokuca 2 6 6
Sid Donarski 0 2 0
13.10.18
1. runda klasyf.
Peter Nagy 1 6 3
Guan Kai Wang krecz 0 1 0
13.10.18
1. runda klasyf.
Adrian Obert 2 6 6
Kirill Mishkin 0 0 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Giovanni Rizzuti 1 1
Bogdan Ionut Apostol krecz 0 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Stefano Baldoni 2 6 6
Gianluca Acquaroli 0 2 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Nicolae Frunza 2 6 6
Niclas Loccisano 0 2 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Vladimir Filip 2 6 4 6
Franjo Raspudic 1 3 6 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Vlad Andrei Dancu 2 7 4 6
Vitali Chvets 1 5 6 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Federico Bertuccioli 2 7 6
Wilson Leite 0 5 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Thiago Agustin Tirante 2 6 7
Nicolas Parizzia 0 4 67
mężczyźni singel halowa Russia Moscow sety 1 2 3 4 5
13.10.18
1. runda klasyf.
Teimuraz Gabashvili 2 4 7 6
Daniel Brands 1 6 63 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Lukas Rosol 2 6 6
Ivan Gakhov 0 3 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Richard Berankis 2 6 4 7
Blaz Kavcic 1 4 6 5
13.10.18
1. runda klasyf.
Filip Horansky 2 6 6 6
Viktor Galovic 1 78 4 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Egor Gerasimov 2 7 6
Alexey Vatutin 0 5 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Stefano Napolitano 2 6 6
Nikola Milojevic 0 4 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Alexander Bublik 2 6 6
Rudolf Molleker 0 2 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Jurij Rodionov 2 2 6 6
Uladzimir Ignatik 1 6 4 2
mężczyźni singel twarda Nigeria Nigeria F5 (Lagos) sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Półfinał
Tom Jomby 2 4 7 6
Arthur Rinderknech 1 6 5 3
13.10.18
Finał
Jack Draper 2 1 6 6
Tom Jomby 1 6 3 4
mężczyźni singel twarda China Ningboo Challenger sety 1 2 3 4 5
13.10.18
1. runda klasyf.
Sasi Kumar Mukund 2 4 6 6
Runhao Hua 1 6 1 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Kaito Uesugi 2 7 6
Miliaan Niesten 0 5 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Ryota Tanuma 2 5 6 6
Wei Qiang Zheng 1 7 2 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Fajing Sun 2 6 6
Yuanfeng Li 0 3 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Rio Noguchi 2 7 7
Sidharth Rawat 0 5 66
mężczyźni singel halowa Italy Ortisei Challenger sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Półfinał
Pierre-Hugues Herbert 2 7 6
Dennis Novak 0 65 4
13.10.18
Półfinał
Ugo Humbert 2 6 6 6
Gregoire Barrere 1 4 76 3
mężczyźni singel ceglana Peru Peru F3 (Lima) sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Półfinał
Bastian Malla 2 6 6
Mariano Kestelboim 0 4 3
13.10.18
Półfinał
Tomas Martin Etcheverry 1 6 2
Diego Hidalgo krecz 0 2 0
mężczyźni singel twarda Portugal Portugal F20 (Idanha sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Półfinał
Peter Goldsteiner 2 6 3 7
Maksim Tikhomirov 1 3 6 5
13.10.18
Półfinał
Joao Monteiro 2 6 6
Ryan Shane 0 2 1
mężczyźni singel twarda Portugal Portugal F21 (Sao sety 1 2 3 4 5
13.10.18
1. runda klasyf.
Jose-Ricardo Nunes 2 6 4 7
Marco Wright 1 4 6 61
13.10.18
1. runda klasyf.
Tilen Zitnik 2 7 7
Alvaro Saez-Royuela Ariza 0 5 64
13.10.18
1. runda klasyf.
John Harrison Richmond 2 6 7
Joao Leal 0 2 63
13.10.18
1. runda klasyf.
Gabriele Moghini 2 6 7
Samuel Bothwell 0 1 5
13.10.18
1. runda klasyf.
George Davies 2 6 6
Pietro Pirolt 0 0 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Rithwik Rajshekhar Raman 2 6 6
David Ramalho 0 1 0
13.10.18
1. runda klasyf.
Afonso Salgado 2 6 6
Afonso Vaz Viana 0 1 0
13.10.18
1. runda klasyf.
Tomas Almeida 2 6 6
Yanik Kaelin 0 3 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Marcos Torralbo-Albos 2 6 6
Jesus Echevarri 0 2 0
13.10.18
1. runda klasyf.
Russell Henderson 2 6 6
Alejandro Sedeno Nieto 0 2 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Francis Pare 2 6 6
Bernardo Serra Vieira 0 1 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Francesco Paschetto 2 6 6
Michael Faulkner 0 1 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Pedro Graca 2 6 6
Bernardo Roque 0 4 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Miguel Gomes 2 6 6
Rishabdev Raman 0 2 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Mario Pena Garcia 2 6 6
Roman Revkov 0 1 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Eduardo Lobo De Almeida 2 6 6
Evan Morgan 0 2 1
mężczyźni singel ceglana Dominican Republic Santo Domingo Challenger sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Finał
Christian Garin 2 6 5 6
Federico Delbonis 1 4 7 4
mężczyźni singel twarda China Shanghai sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Półfinał
Novak Djokovic 2 6 6
Alexander Zverev 0 2 1
13.10.18
Półfinał
Borna Coric 2 6 6
Roger Federer 0 4 4
mężczyźni singel ceglana Spain Roja de sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Półfinał
Germain Gigounon 2 3 6 7
Javier Barranco Cosano 1 6 3 5
13.10.18
Półfinał
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Marc Giner 0 1 4
mężczyźni singel twarda Uzbekistan Tashkent Challenger sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Finał
Felix Auger Aliassime 2 6 6
Kamil Majchrzak 0 3 2
mężczyźni singel twarda Thailand Thailand F6 (Hua sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Finał
Ajeet Rai 2 6 4 6
Manish Sureshkumar 1 3 6 4
mężczyźni singel twarda Tunisia Tunisia F35 (Monastir) sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Półfinał
Robert Strombachs 2 6 3 7
Antoine Bellier 1 2 6 5
mężczyźni singel twarda Tunisia Tunisia F36 (Monastir) sety 1 2 3 4 5
13.10.18
1. runda klasyf.
Loic Perret 2 6 6
Ivan Denisov 0 3 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Jean Thirouin 2 6 7
Pietro Mugelli 0 4 64
13.10.18
1. runda klasyf.
Yash Vardhan Singh 2 7 6
Luke Issajenko 0 5 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Roman Blokhin 2 6 6
Skander Ben Fraj 0 4 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Stefan Skadarka 2 6 6
Maximilian Witthaus 0 4 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Loic Ratsaratany 2 6 7
Francesco Liucci 0 2 5
13.10.18
1. runda klasyf.
Samuel Pointon 2 6 6
Amaury De Beer 0 0 0
13.10.18
1. runda klasyf.
Alex Solanki 1 6 3
Mischa Lanz krecz 0 2 0
13.10.18
1. runda klasyf.
Skander Ben Abdallah 2 6 3 6
Mohamed Nazim Makhlouf 1 4 6 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Pierre Delage 2 6 6
Rakshit Rishi 0 1 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Harry Thursfield 2 6 3 6
Ronald Gabas 1 2 6 0
13.10.18
1. runda klasyf.
Andreas Boers 2 6 6
Maxime Leclercq 0 0 0
13.10.18
1. runda klasyf.
Edoardo Bottino 2 6 6
Fethi Achour 0 0 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Adrien Guye 2 6 6
Roman Nashatyrkin 0 3 0
mężczyźni singel ceglana Turkey Turkey F31 (Antalya) sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Półfinał
Dragos Nicolae Madaras 2 6 6
Juan Pablo Paz 0 1 2
13.10.18
Półfinał
Vit Kopriva 1 w/o
Jaroslav Pospisil 0
mężczyźni singel ceglana Turkey Turkey F32 (Antalya) sety 1 2 3 4 5
13.10.18
1. runda klasyf.
Plamen Milushev 2 6 6
Nicholas Adesalu 0 1 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Vincentiu Andrei Niculescu 2 6 7
Caspar Schuetze 0 3 5
13.10.18
1. runda klasyf.
Martin Atanasov 2 6 6
Peter Roessel 0 2 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Bulut Ozcelik 2 7 4 6
Ivan Randjelovic 1 64 6 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Razvan Marius Codescu 2 6 6
Philipp Sikorski 0 1 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Bogdan Pavel 2 7 6
Noel Larwig 0 5 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Bastien Kolly 2 6 6
Besir Durguti 0 3 0
13.10.18
1. runda klasyf.
Ruben Konings 2 4 7 7
Antun Vidak 1 6 65 5
13.10.18
1. runda klasyf.
Sandro Kopp 2 7 6
Bernie Schranz 0 64 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Umut Akkoyun 2 6 6
Florentin Garstenauer 0 3 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Lucas Hellfritsch 2 6 6
Sorin Andrei Iordache 0 2 0
13.10.18
1. runda klasyf.
Jesse Paul Krattiger 2 6 6
Klim Ivanov 0 4 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Klemen Nikolas 2 6 2 6
Michael Jalpota 1 3 6 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Nemanja Malesevic 2 6 7
Burak Bilgin 0 4 5
13.10.18
1. runda klasyf.
Philipp Storjohann 2 6 6
Nicolas Grandjean 0 1 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Edris Fetisleam 2 4 6 6
Cosmin Ontica 1 6 3 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Bjorn Nareyka 2 6 7
Aleksandar Tomas 0 2 5
13.10.18
1. runda klasyf.
Nikolas Lahky 2 4 6 6
Kerim Esiev 1 6 4 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Niklas Guttau 2 6 6
Vital Flurin Leuch 0 2 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Titouan Droguet 2 6 7
Mathys Erhard 0 1 5
13.10.18
1. runda klasyf.
Lilian Marmousez 2 7 6
Mathieu Garcia 0 63 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Samuel Puskar 2 6 6
Mohammad Mirzaei 0 1 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Friedrich Levin Sommerwerck 2 6 6
Kutsal Korkmaz 0 3 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Lukas Jirousek 2 6 6
Basaran Simsek 0 1 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Ilya Rudiukov 2 2 6 6
Edward Hubner 1 6 1 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Christian Fellin 2 3 6 7
Riccardo Masiero 1 6 4 5
mężczyźni singel twarda USA USA F27 (Houston) sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Półfinał
Ronnie Schneider 2 6 1 6
Ryan Peniston 1 1 6 3
13.10.18
Półfinał
Jared Hiltzik 2 6 6
Jordi Arconada 0 4 1
mężczyźni singel twarda USA USA F28 (Harlingen) sety 1 2 3 4 5
13.10.18
1. runda klasyf.
Michael Shabaz 2 6 6
Alan Yim 0 4 0
13.10.18
1. runda klasyf.
Uros Petronijevic 2 6 3 6
Matt Mcbride 1 3 6 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Naoki Nakagawa 2 6 6
Ian O'Jon 0 4 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Alan Kohen 1 6 4
Nicholas Bybel krecz 0 1 0
13.10.18
1. runda klasyf.
A.j. Catanzariti 2 6 7
Kyler Jirasook 0 0 61
13.10.18
1. runda klasyf.
Aron Hiltzik 2 6 6
Hiram Chavez 0 0 0
13.10.18
1. runda klasyf.
Julian Bradley 2 6 6
Tristan Mccormick 0 3 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Jonathan Chang 2 6 6
Jonathan Sorbo 0 0 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Lucas Poullain 2 6 6
Jake Davidson 0 3 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Aron Pierce 2 6 6
Clement Sarradin 0 4 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Andrew Watson 2 6 6
Adam Krull 0 2 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Jacob Eskeland 2 6 6
Matheus Ferreira Leite 0 3 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Trent Bryde 2 6 6
Alejandro Valencia 0 4 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Zandrix Acob 2 6 6
George Hutchings 0 2 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Thomas Rodrigues 2 6 6
Carlos Arana 0 3 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Valentin Vacherot 2 6 6
Te Kani Williams 0 1 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Jody Maginley 2 4 6 7
Noah Schachter 1 6 4 5
13.10.18
1. runda klasyf.
Alexander Knight 2 6 6
Guillermo Alejandro Arrambide Herrera 0 3 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Barnaby Smith 2 6 7
Yehonatan Kaufman 0 3 5
13.10.18
1. runda klasyf.
Alejandro Vedri Asensi 2 6 6
Zane Kohrs 0 0 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Andre Saleh 2 4 6 6
Sean Robles 1 6 4 4
13.10.18
1. runda klasyf.
William Mottet 2 7 3 6
Christopher Rosensteel 1 65 6 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Austin Abbrat 2 6 6
Michael Loyd 0 4 0
13.10.18
1. runda klasyf.
Maxime Cressy 2 3 6 6
Jarryd Woog 1 6 3 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Samuel De Felipe Garcia 2 7 6
Brandon Perez 0 5 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Kevin Lam 2 6 6
Joshua Sundaram 0 3 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Joseph Corse 2 4 6 6
Jack Pulliam 1 6 4 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Guido Marson 2 7 6
Pranav Kumar 0 68 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Alexander Lebedev 2 6 6
Andrew Ely 0 3 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Nathan Chavez 2 6 6
Enzo Brida 0 3 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Sumit Sarkar 2 6 6
Andrew Cahn 0 2 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Zachary Svajda 2 6 6
Robert Kelly 0 2 3
kobiety singel twarda Turkey Antalya sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Półfinał
Magdalena Pantuckova 2 4 6 7
Draginja Vukovic 1 6 2 64
13.10.18
Półfinał
Georgia Andreea Craciun 2 7 5 6
Eliessa Vanlangendonck 1 5 7 2
kobiety singel twarda Izrael Ashkelon sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Finał
Maya Tahan 2 6 6
Anna Pribylova 0 4 3
kobiety singel halowa Luxembourg Luxembourg sety 1 2 3 4 5
13.10.18
1. runda klasyf.
Varvara Lepchenko 2 6 6
Patty Schnyder 0 4 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Elitsa Kostova 2 6 6
Indy De Vroome 0 3 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Arantxa Rus 2 6 6
Katarzyna Piter 0 1 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Kristyna Pliskova 2 6 6
Mayo Hibi 0 4 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Richel Hogenkamp 2 2 6 7
Tena Lukas 1 6 4 5
13.10.18
1. runda klasyf.
Eugenie Bouchard 2 6 2 6
Raluca Georgiana Serban 1 1 6 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Isabella Shinikova 2 6 6 7
Tamara Korpatsch 1 3 75 5
13.10.18
1. runda klasyf.
Tereza Smitkova 2 6 6 6
Jamie Loeb 1 71 4 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Belinda Bencic 2 6 6
Leonie Kung 0 2 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Jessika Ponchet 2 6 6
Olga Danilovic 0 4 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Jil Teichmann 2 7 6
Greta Arn 0 66 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Rebecca Sramkova 2 2 6 6
Antonia Lottner 1 6 4 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Elena Gabriela Ruse 2 3 6 7
Martina Trevisan 1 6 3 610
13.10.18
1. runda klasyf.
Karolina Muchova 2 6 2 6
Heather Watson 1 2 6 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Jana Fett 2 6 2 6
Lena Rueffer 1 4 6 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Greetje Minnen 2 5 6 6
Katharina Gerlach 1 7 3 1
kobiety singel halowa France Cherboug En Cotentin sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Półfinał
Harmony Tan 2 6 6
Maia Lumsden 0 4 4
13.10.18
Półfinał
Loudmilla Bencheikh 2 6 6
Myrtille Georges 0 2 3
kobiety singel twarda Hongkong Hong Kong sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Półfinał
Qiang Wang 2 6 6 7
Garbine Muguruza 1 75 4 5
13.10.18
Ćwierćfinał
Qiang Wang 2 6 6
Elina Svitolina 0 2 4
13.10.18
Półfinał
Dayana Yastremska 2 7 6
Shuai Zhang 0 5 4
kobiety singel halowa France Joue Les Tours sety 1 2 3 4 5
13.10.18
1. runda klasyf.
Vlada Ekshibarova 2 6 6
Josephine Boualem 0 2 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Claudia Giovine 2 6 6
Lucie Nguyen Tan 0 1 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Priscilla Heise 2 6 6
Magalie Girard 0 4 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Ivonne Cavalle-Reimers 2 6 6
Chloe Cirotte 0 1 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Lou Brouleau 2 6 6
Lea Tholey 0 2 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Karin Kennel 2 6 7
Salma Djoubri 0 1 5
13.10.18
1. runda klasyf.
Alicia Barnett 2 6 7
Selena Janicijevic 0 4 67
13.10.18
1. runda klasyf.
Tess Sugnaux 2 7 6
Anastasia Shaulskaya 0 5 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Eden Silva 2 6 6
Emeline Dartron 0 3 0
13.10.18
1. runda klasyf.
Alina Silich 2 7 6
Margaux Bovy 0 5 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Margot Yerolymos 2 6 6
Alice Robbe 0 2 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Lucie Wargnier 2 6 6 7
Mathilde Armitano 1 3 73 65
13.10.18
1. runda klasyf.
Anna Gabric 2 6 6
Clemence Fayol 0 2 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Arlinda Rushiti 2 4 6 6
Lou Adler 1 6 4 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Emma Lene 2 6 6
Helene Scholsen 0 4 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Yasmine Mansouri 2 7 6
Ksenia Palkina 0 65 3
kobiety singel halowa Russia Moscow sety 1 2 3 4 5
13.10.18
1. runda klasyf.
Vera Zvonareva 2 4 6 6
Alexandra Cadantu 1 6 1 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Laura Siegemund 2 7 3 6
Nigina Abduraimova 1 62 6 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Silvia Soler-Espinosa 2 4 7 6
Anna Zaja 1 6 65 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Vitalia Diatchenko 2 7 6
Elena Rybakina 0 5 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Ana Bogdan 2 6 3 7
Deborah Chiesa 1 3 6 5
13.10.18
1. runda klasyf.
Georgina Garcia-Perez 2 5 6 6
Varvara Flink 1 7 4 2
13.10.18
1. runda klasyf.
Sabina Sharipova 1 6 12 6 3
Deniz Khazaniuk krecz 0 7 4 0
13.10.18
1. runda klasyf.
Ons Jabeur 2 1 6 6
Fanny Stollar 1 6 4 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Irina Khromacheva 2 7 6
Ekaterine Gorgodze 0 62 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Valentini Grammatikopoulou 2 6 6 6
Alexandra Panova 1 77 4 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Harriet Dart 2 6 6
Valentyna Ivakhnenko 0 1 3
13.10.18
1. runda klasyf.
Ivana Jorovic 2 7 6
Nina Stojanovic 0 5 1
13.10.18
1. runda klasyf.
Natalia Vikhlyantseva 2 6 7
Polina Monova 0 1 63
13.10.18
1. runda klasyf.
Sofya Zhuk 2 6 6
Evgeniya Rodina 0 3 4
13.10.18
1. runda klasyf.
Vlada Koval 2 3 7 7
Sabine Lisicki 1 6 5 64
13.10.18
1. runda klasyf.
Sofya Lansere 2 7 6 6
Olga Doroshina 1 63 76 3
kobiety singel halowa Austria Linz sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Półfinał
Camila Giorgi 2 6 6
Alison Van Uytvanck 0 3 4
13.10.18
Półfinał
Ekaterina Alexandrova 2 0 6 6
Andrea Petkovic 1 6 4 0
kobiety singel twarda Nigeria Lagos sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Półfinał
Conny Perrin 2 6 7 6
Riya Bhatia 1 74 64 4
13.10.18
Finał
Pranjala Yadlapalli 2 6 7
Conny Perrin 0 1 62
kobiety singel dywanowa Japan Makinohara sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Półfinał
Junri Namigata 2 6 3 6
Mana Ayukawa 1 1 6 2
13.10.18
Półfinał
Momoko Kobori 2 6 4 6
Ayumi Miyamoto 1 0 6 3
kobiety singel twarda Tunisia Monastir sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Półfinał
Ylona-Georgiana Ghioroaie 2 6 6
Miriana Tona 0 1 3
kobiety singel dywanowa Portugal Obidos sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Półfinał
Katarzyna Kawa 2 1 6 6
Lisa Sabino 1 6 3 4
13.10.18
Półfinał
Tereza Martincova 2 6 6
Michaella Krajicek 0 3 0
kobiety singel ceglana Spain Roja De sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Półfinał
Marie Benoit 2 6 6
Anna Bondar 0 2 3
13.10.18
Półfinał
Aliona Bolsova 2 6 2 6
Irina Fetecau 1 4 6 3
kobiety singel ceglana Italy Santa Margherita Di sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Półfinał
Martina Di Giuseppe 2 3 7 6
Reka-Luca Jani 1 6 64 2
13.10.18
Ćwierćfinał
Gabriela Ce 2 6 3 6
Lea Boskovic 1 0 6 3
13.10.18
Półfinał
Gabriela Ce 2 6 4 6
Stephanie Wagner 1 4 6 3
kobiety singel twarda Egypt Sharm El Sheikh sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Półfinał
Jacqueline Cabaj Awad 2 6 6
Karolina Berankova 0 4 0
13.10.18
Półfinał
Lamis Alhussein Abdel Aziz 2 6 6
Barbora Miklova 0 2 3
kobiety singel twarda China Tianjin sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Półfinał
Karolina Pliskova 2 6 6
Timea Bacsinszky 0 2 1
13.10.18
Półfinał
Caroline Garcia 2 6 6
Su-Wei Hsieh 0 3 4
mężczyźni debel ceglana Spain Barcelona Challenger sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Finał
Marcelo Demoliner/David Vega Hernandez 2 7 6
Rameez Junaid/David Pel 0 63 3
mężczyźni debel twarda USA Fairfield Challenger sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Półfinał
Harri Heliovaara/Henri Laaksonen 2 7 6
Robert Galloway/Roberto Maytin 0 5 4
mężczyźni debel halowa Italy Ortisei Challenger sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Finał
Sander Gille/Joran Vliegen 2 3 6 10
Purav Raja/Antonio Sancic 1 6 3 3
mężczyźni debel ceglana Dominican Republic Santo Domingo Challenger sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Finał
Leander Paes/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 4 6 10
Ariel Behar/Roberto Quiroz 1 6 3 5
mężczyźni debel twarda China Shanghai sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Półfinał
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 2 6 7
Oliver Marach/Mate Pavic 0 2 5
kobiety debel twarda Hongkong Hong Kong sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Półfinał
Samantha Stosur/Shuai Zhang 2 6 6
Alexa Guarachi/Giuliana Olmos 0 4 1
kobiety debel halowa Austria Linz sety 1 2 3 4 5
13.10.18
Półfinał
Kirsten Flipkens/Johanna Larsson 2 6 6
Lyudmyla Kichenok/Katarina Srebotnik 0 2 2
<