Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel ceglana Spain Alicante Challenger sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Finał
Pablo Andujar 2 7 6
Alex De Minaur 0 65 1
mężczyźni singel ceglana Italy Barletta Challenger sety 1 2 3 4 5
07.04.18
1. runda klasyf.
Daniel Gimeno-Traver 2 7 5 6
Daniel Masur 1 66 7 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Andreas Haider-Maurer 2 6 7
Miguel Semmler 0 4 5
07.04.18
1. runda klasyf.
Marco Trungelliti 2 7 6
Giorgio Ricca 0 63 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Arthur De Greef 2 6 6
Andrea Vavassori 0 1 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Maxime Chazal 2 6 6
Savino Lapalombella 0 0 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Federico Gaio 2 6 6
Francesco Garzelli 0 2 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Oscar Otte 2 6 7
Raul Brancaccio 0 2 5
07.04.18
1. runda klasyf.
Gianluca Di Nicola 2 4 7 6
Elliot Benchetrit 1 6 62 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Pol Toledo Bague 1 7 1 3
Aslan Karatsev krecz 0 6 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Kimmer Coppejans 2 6 6
Andrea Guerrieri 0 4 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Marko Tepavac 2 6 6
Mate Valkusz 0 4 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Cristian Carli 2 6 6
Ergi Kirkin 0 3 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Alexander Vasilenko 2 1 7 6
Ronald Slobodchikov 1 6 62 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Filippo Baldi 2 6 6 6
Giuseppe Tresca 1 2 77 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Alexandre Muller 2 6 6
Denys Molchanov 0 0 0
07.04.18
1. runda klasyf.
Zsombor Piros 2 6 6
Zdenek Kolar 0 3 4
mężczyźni singel ceglana Argentina Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Guido Pella 2 6 7
Christian Garin 0 3 63
07.04.18
Diego Sebastian Schwartzman 2 6 6
Nicolas Jarry 0 4 4
mężczyźni singel twarda China Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Prajnesh Gunneswaran 2 6 6
Yibing Wu 0 4 2
07.04.18
Ramkumar Ramanathan 2 7 6
Di Wu 0 64 3
mężczyźni singel twarda Colombia Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Alejandro Gonzalez 2 6 7
Joao Pedro Sorgi 0 3 60
07.04.18
Daniel Elahi Galan 2 6 6
Thiago Moura Monteiro 0 3 3
mężczyźni singel ceglana Czech Republic Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Yshai Oliel 2 7 6
Vaclav Safranek 0 5 3
mężczyźni singel trawiasta Pakistan Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Denis Istomin 2 6 6
Aqeel Khan 0 1 3
07.04.18
Khumoun Sultanov 2 6 6
Muzammil Murtaza 0 3 1
mężczyźni singel halowa Russia Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Jurgen Melzer 2 6 3 6
Evgeny Donskoy 1 3 6 3
mężczyźni singel ceglana Slovakia Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Martin Klizan 2 6 7
Damir Dzumhur 0 3 63
07.04.18
Mirza Basic 2 7 2 6
Jozef Kovalik 1 60 6 3
mężczyźni singel halowa Sweden Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Joao Sousa 2 6 6
Elias Ymer 0 4 4
07.04.18
Mikael Ymer 2 6 6
Gastao Elias 0 3 4
mężczyźni singel halowa Denmark Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Rubber 1
Karim-Mohamed Maamoun 2 3 6 7
Frederik Nielsen 1 6 3 66
07.04.18
Youssef Hossam 2 6 6
Christoffer Konigsfeldt 0 4 4
mężczyźni singel halowa Finland Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Rubber 1
Harri Heliovaara 2 6 1 6
Laurynas Grigelis 1 3 6 3
07.04.18
Richard Berankis 2 6 6 6
Emil Ruusuvuori 1 2 76 3
mężczyźni singel twarda Lebanon Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Rubber 1
Benjamin Hassan 2 6 6
Hong Kit Wong 0 4 1
07.04.18
Hady Habib 2 6 1 6
Chun Hun Wong 1 4 6 4
mężczyźni singel twarda Mexico Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Nicolas Alvarez 2 6 3 6
Luis Patino 1 3 6 4
07.04.18
Rubber 1
Gerardo Lopez Villasenor 2 6 7
Juan Pablo Varillas 0 4 63
mężczyźni singel ceglana Philippines Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Rubber 1
Jeson Patrombon 2 6 6
Jirat Navasirisomboon 0 2 2
07.04.18
Wishaya Trongcharoenchaikul 2 6 6
John Bryan Decasa Otico 0 3 4
mężczyźni singel halowa Poland Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Benjamin Lock 2 7 7
Michal Przysiezny 0 5 5
07.04.18
Rubber 1
Kamil Majchrzak 2 6 6
Takanyi Garanganga 0 2 2
mężczyźni singel halowa Romania Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Adrian Ungur 2 6 7
Lamine Ouahab 0 0 63
07.04.18
Rubber 1
Marius Copil 2 6 6
Amine Ahouda 0 0 1
mężczyźni singel ceglana Uruguay Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Rubber 1
Pablo Cuevas 2 7 6
David Souto 0 5 4
07.04.18
Ricardo Rodriguez-Pace 2 4 6 6
Martin Cuevas 1 6 4 1
mężczyźni singel ceglana Bolivia Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Rubber 1
Federico Zeballos 2 6 6
Jorge Emanuel Ortiz Garcia 0 1 2
07.04.18
Hugo Dellien 2 6 6
Juan Enrique Marrero 0 0 1
mężczyźni singel halowa Estonia Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Rubber 1
Malek Jaziri 2 6 7
Kenneth Raisma 0 4 69
07.04.18
Jurgen Zopp 2 6 6
Moez Echargui 0 1 1
mężczyźni singel twarda Guatemala Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Rubber 1
Marcelo Arevalo 2 5 7 6
Wilfredo Gonzalez 1 7 63 2
07.04.18
Christopher Diaz-Figueroa 2 6 6
Alberto Emmanuel Alvarado Larin 0 3 4
mężczyźni singel halowa Luxembourg Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Rubber 1
Gilles Muller 2 6 6
Zura Tkemaladze 0 3 2
07.04.18
Ugo Nastasi 2 3 7 6
George Tsivadze 1 6 5 4
mężczyźni singel halowa Norway Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Rubber 1
Peter Bothwell 2 3 6 6
Viktor Durasovic 1 6 2 3
07.04.18
Casper Ruud 2 6 6
Simon Carr 0 2 1
mężczyźni singel ceglana Slovenia Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Aljaz Bedene 2 6 6
Altug Celikbilek 0 4 2
07.04.18
Rubber 1
Cem Ilkel 2 6 6
Mike Urbanija 0 2 1
mężczyźni singel ceglana Sri Lanka Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Harshana Godamanna 2 6 6
David Agung Susanto 0 3 1
07.04.18
Rubber 1
Christopher Rungkat 1 6 4 3
Sharmal Dissanayake krecz 0 4 6 0
mężczyźni singel twarda Taipei (CHN) Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Rubber 1
Jason Jung 2 6 6
Amirvala Madanchi 0 3 3
07.04.18
Tsung-Hua Yang 2 6 6
Shahin Khaledan 0 4 3
mężczyźni singel twarda Egypt Egypt F12 (Sharm sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Półfinał
Teimuraz Gabashvili 2 6 6
Peter Kobelt 0 4 4
07.04.18
Półfinał
Lucas Miedler 2 6 6
Vladyslav Manafov 0 2 0
mężczyźni singel twarda Egypt Egypt F13 (Sharm sety 1 2 3 4 5
07.04.18
1. runda klasyf.
Michel Vernier 2 4 7 6
Yates Johnson 1 6 62 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Romain Bauvy 2 7 6
Matic Zaplotnik 0 5 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Gage Brymer 2 6 6
Piotr Matuszewski 0 0 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Philipp Dittmer 2 6 6
Ajay Pruthvi Nemakal 0 2 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Ivan Krivic 1 6 3
Philip Sikman krecz 0 4 0
07.04.18
1. runda klasyf.
Vasil Yehorov 2 4 6 6
Ighor Halmenschlager Reis 1 6 1 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Joy Vigani 2 6 7
Boris Fassbender 0 4 63
07.04.18
1. runda klasyf.
Cristopher Kohl 2 6 6
Muhammad Ragy 0 0 0
07.04.18
1. runda klasyf.
Bogdan Didenko 2 6 7
Joao Giannella 0 3 65
07.04.18
1. runda klasyf.
Oscar Matias Leiva Biason 2 6 6
Mark Pfeiffer 0 2 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Yannick Lenaerts 2 6 3 6
Marek Flinner 1 4 6 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Hunter Johnson 2 6 6
Killian Davanzo 0 2 0
07.04.18
1. runda klasyf.
Alan Bzarov 2 6 6
Jordy Couwyzer 0 3 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Valentin Guenther 2 6 6
Andres Decock 0 0 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Federico Rebecchini 2 6 6
Guillermo Aracena 0 1 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Simon Beaupain 2 6 7
Hien Quang Hien Pham 0 2 5
07.04.18
1. runda klasyf.
Dimitriy Voronin 2 6 6
Daniel Etcheverry 0 2 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Brian Cernoch 2 6 6
Chinmaya Dev Chauhan 0 0 0
07.04.18
1. runda klasyf.
Jonathan Morr 2 6 6
Kevin Portmann 0 3 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Vito Dell'Elba 2 6 6
Bjorn Nareyka 0 2 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Antonio Muniz Hidalgo 2 6 6
Dustin Goldenberg 0 3 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Guido Marson 2 6 6
Antonio Pruner Neto 0 1 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Jack Draper 2 6 1 6
Alex Gornet 1 2 6 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Max Maas 2 3 6 6
Jacob Reheul 1 6 4 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Tom Pisane 2 6 6
Francesco Denicoloi 0 3 3
mężczyźni singel ceglana Italy Italy F6 (Santa sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Finał
Juan Pablo Ficovich 2 6 7
Luca Vanni 0 3 65
mężczyźni singel twarda Japan Japan F6 (Matsuyama) sety 1 2 3 4 5
07.04.18
1. runda klasyf.
Arata Onozawa 2 6 6
Taiki Hosokawa 0 0 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Ko Suzuki 2 6 6
Genki Hosoya 0 2 2
07.04.18
1. runda klasyf.
David Barclay 2 1 7 6
Yuichiro Inui 1 6 63 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Ryota Kishi 2 7 6
Sho Hoshiki 0 5 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Koki Takada 2 6 6
Gen Nakamura 0 1 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Masayoshi Ono 2 6 6
Toya Honda 0 1 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Kazuki Nishiwaki 2 4 6 6
Tamaki Yamao 1 6 3 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Yuto Sakai 2 6 6
Takafumi Teramoto 0 2 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Daisuke Sumizawa 1 2
Keisuke Numajiri krecz 0 0
07.04.18
1. runda klasyf.
Masaya Kobayashi 2 7 6
Kaito Muranishi 0 5 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Teppei Uesugi 2 6 6
Yutaro Matsuzaki 0 4 0
07.04.18
1. runda klasyf.
Kousuke Ogura 2 6 6
Keita Kuwahara 0 2 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Kazuki Shimizu 2 6 6
Hiroki Sakagawa 0 4 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Hikaru Shiraishi 2 6 6
Ryoma Hayashida 0 2 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Rimpei Kawakami 2 6 6
Yusei Fukuoka 0 1 0
07.04.18
1. runda klasyf.
Takuya Kumasaka 2 6 6
Takeshi Furuta 0 2 0
07.04.18
1. runda klasyf.
Ryuhei Azuma 2 6 6
Taichi Yamamoto 0 2 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Osamu Takagi 2 6 6
Seiya Nakanishi 0 2 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Hajime Nakashima 2 6 6
Yuhei Kono 0 3 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Kento Gouda 2 6 6
Tomoya Kitayama 0 2 0
mężczyźni singel ceglana Mexico Mexico City Challenger sety 1 2 3 4 5
07.04.18
1. runda klasyf.
Jose Statham 2 6 6 6
Marco Bortolotti 1 79 3 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Gonzalo Escobar 2 6 6
Luke Bambridge 0 2 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Mauricio Echazu 1 2 7 4
Ivan Endara krecz 0 6 5 0
07.04.18
1. runda klasyf.
Cristian Rodriguez 2 7 6
Juan Hernandez Serrano 0 65 0
07.04.18
1. runda klasyf.
Ante Pavic 2 6 6
Luis Alfonso Pineda Chavez 0 2 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Austin Krajicek 2 6 6
Shalva Dzhanashia 0 3 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Jose Hernandez-Fernandez 2 6 6
Nicolas Barrientos 0 2 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Alejandro Gomez 2 6 6
Nicolas Mejia 0 2 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Andrea Basso 2 4 7 6
Pedro Sakamoto 1 6 65 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Felipe Mantilla 2 6 6 6
Emilio Gomez 1 73 0 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Franco Agamenone 2 6 6
Alexander Igoshin 0 4 0
07.04.18
1. runda klasyf.
Federico Coria 2 7 7
Ulises Blanch 0 63 5
07.04.18
1. runda klasyf.
Alexios Halebian 2 6 6
Carlos Ramirez Utermann 0 3 0
07.04.18
1. runda klasyf.
Juan Ignacio Londero 2 7 6
Tigre Hank 0 63 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Matias Zukas 2 6 6
Peter Torebko 0 4 4
mężczyźni singel ceglana Panama Panama City Challenger sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Finał
Carlos Berlocq 2 6 6
Blaz Rola 0 2 0
mężczyźni singel ceglana Portugal Portugal F7 (Porto) sety 1 2 3 4 5
07.04.18
1. runda klasyf.
Martim Leote Prata 2 6 6
Gaston Brizuela (1998) 0 0 0
07.04.18
1. runda klasyf.
Duarte Nuno Teixeira 2 7 6
Laelson Rodrigues 0 63 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Sebastiao Vilas 2 7 3 6
Hugo Moura 1 5 6 3
mężczyźni singel dywanowa Taipei (CHN) Taipei City Challenger sety 1 2 3 4 5
07.04.18
1. runda klasyf.
Jimmy Wang 2 6 6
Kuan-Yi Lee 0 3 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Toshihide Matsui 2 6 6
Cing-Yang Meng 0 3 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Alexander Bury 2 7 7
Bang Shuo Yin 0 612 62
07.04.18
1. runda klasyf.
Ruan Roelofse 2 6 6
Chen Chang 0 0 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Shuichi Sekiguchi 2 6 7
Vishnu Vardhan 0 4 5
07.04.18
1. runda klasyf.
Cheng-Yu Yu 2 7 6
Tsung-Hao Huang 0 5 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Jacob Grills 2 6 2 6
Yunseong Chung 1 3 6 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Sasi Kumar Mukund 2 7 4 6
Wei-De Lin 1 62 6 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Hugo Grenier 1 6
Matthew Barton krecz 0 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Chien-Hsun Lo 2 6 6
Tyler Lu 0 0 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Thomas Fancutt 2 7 7
Luca Margaroli 0 5 5
07.04.18
1. runda klasyf.
Shao-Fan Liu 2 6 6
Hao Yuan Ng 0 4 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Ray Ho 2 7 3 6
N.Sriram Balaji 1 64 6 1
mężczyźni singel twarda Tunisia Tunisia F13 (Jerba) sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Półfinał
David Guez 1 6 2
Jonathan Kanar krecz 0 2 0
07.04.18
Półfinał
David Perez Sanz 2 6 6
Christoph Negritu 0 4 2
mężczyźni singel twarda Tunisia Tunisia F14 (Jerba) sety 1 2 3 4 5
07.04.18
1. runda klasyf.
Mohammed Abdulla 2 6 6
Shayan Najam 0 4 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Angel Luis Centeno Canadas 2 6 6
Oliverio Ortega Lorandi 0 0 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Mohamed Nazim Makhlouf 2 7 6
Kim David Staiger 0 61 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Thomas Servien 2 6 7
Kento Tagashira 0 3 5
07.04.18
1. runda klasyf.
Vladislav Ivanov 2 6 6
Christopher Chien 0 1 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Karlo Cubelic 2 6 6 6
Oleksander Kyrychenko 1 77 1 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Maxime Fischer 2 6 6
Nikita Alosha Ushakov 0 1 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Boris Beumer 2 6 6
Ahmed Mouhan 0 2 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Vladyslav Gorodynskyi 2 6 6
Mateusz Piatek 0 3 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Charles Bertimon 2 4 7 6
Georgii Kravchenko 1 6 61 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Ezequiel Agustin Santalla 2 6 6
Maxence Bertimon 0 4 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Dennis Katzenwadel 2 6 6
Nazar Shum 0 0 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Shayan Shooshtarian 2 6 6
Yaseen Elhalafawy 0 1 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Mikar Fisher 2 6 6
Jose Miguel Vinuesa Irias 0 1 0
mężczyźni singel ceglana Turkey Turkey F13 (Antalya) sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Półfinał
Marsel Ilhan 2 6 6
Roberto Marcora 0 4 2
07.04.18
Półfinał
Thomas Statzberger 2 7 6
Juan Pablo Paz 0 65 4
mężczyźni singel ceglana Turkey Turkey F14 (Antalya) sety 1 2 3 4 5
07.04.18
1. runda klasyf.
Alberto Cammarata 2 6 6
Lewei Cai 0 2 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Santiago Maresca 2 6 6
Aleksa Djerkovic 0 1 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Morgan Johansson 2 4 7 6
Lingxi Zhao 1 6 5 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Felipe Assuncao Garla 2 1 6 6
Bastien Kolly 1 6 3 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Timur Kiuamov 2 6 6
Philip Wilbert Major 0 1 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Orlando Luz 2 6 6
Jim Walder 0 1 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Maxim Ratniuk 2 7 6
James Allemby 0 5 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Pelle Boerma 2 6 6
Lucas Gessner 0 0 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Ignacio Monzon 2 6 7
Franco Ribero 0 2 5
07.04.18
1. runda klasyf.
Jordan Correia Passos Do Carmo 2 6 6
Petr Kapuskin 0 0 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Olexiy Kolisnyk 2 6 6
Tomas Charlos 0 2 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Alexander Lebedyn 2 6 6
Kasper Elsvad 0 3 0
07.04.18
1. runda klasyf.
Milan Drinic 2 6 6
Yuri Khachatryan 0 1 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Karl Friberg 2 6 6
Vitalii Shcherba 0 2 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Kittirat Kerdlaphee 1 6 1
Nabi Kustepe krecz 0 0 0
07.04.18
1. runda klasyf.
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 6
Daniel Kossek 0 0 0
07.04.18
1. runda klasyf.
Francisco Vittar 1 6 3
David Beach krecz 0 0 0
07.04.18
1. runda klasyf.
Santiago Besada 2 6 6
Ricardo David Mayagoitia 0 2 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Maxence Beauge 2 7 6
Leonard Von Hindte 0 65 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Maxence Broville 2 6 6
Marius Ruzgas 0 2 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Nicolas Xiviller 2 6 6
Philip Bachmaier 0 2 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Aaron Schmid 2 6 6
Alexey Kolchedantsev 0 2 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Andrey Chepelev 2 6 6
Leonardo Sprovieri 0 3 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Valentin Vanta 2 6 6
Nikola Slavic 0 0 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Tillmann Erdbories 2 0 7 6
Alexander Boborykin 1 6 64 0
07.04.18
1. runda klasyf.
Lucas Hellfritsch 2 6 6
Niklas Guttau 0 4 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Niklas Schell 2 6 6
Bulut Ozcelik 0 2 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Patryk Krolik 2 6 6 6
Viacheslav Yulik 1 4 73 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Christian Oliveira 2 6 6
Phongsapak Kerdlaphee 0 0 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Matei Adrian Georgescu 2 4 6 6
Nebojsa Milenkovic 1 6 0 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Juan Pablo Cenoz 2 7 6
Ruben Busch 0 65 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Danil Spasibo 2 6 6
Mauricio Resendiz Dominguez 0 2 4
mężczyźni singel ceglana USA Houston sety 1 2 3 4 5
07.04.18
1. runda klasyf.
Bradley Klahn 2 7 4 7
Christopher Eubanks 1 67 6 64
07.04.18
1. runda klasyf.
Denis Kudla 2 6 6
Reilly Opelka 0 4 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Mitchell Krueger 2 7 6
Darian King 0 5 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Dennis Novikov 2 7 6 6
Evan King 1 5 72 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Yoshihito Nishioka 2 6 6
Cameron Norrie 0 1 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Stefan Kozlov 2 6 6 7
Thomaz Bellucci 1 73 3 65
07.04.18
1. runda klasyf.
Akira Santillan 2 6 6
Dominik Koepfer 0 4 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Miomir Kecmanovic 2 6 7
Michael Mmoh 0 1 64
mężczyźni singel twarda USA USA F9 (Memphis) sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Ćwierćfinał
Sebastian Fanselow 2 7 6
Karue Sell 0 63 3
07.04.18
Ćwierćfinał
Scott Griekspoor 2 7 6
Collin Altamirano 0 61 2
07.04.18
Ćwierćfinał
Jack Findel-Hawkins 2 6 6
Jose Pereira 0 3 3
07.04.18
Ćwierćfinał
Henry Craig 2 6 4 7
Ryan Peniston 1 3 6 5
kobiety singel twarda Mexico Monterrey sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Półfinał
Timea Babos 2 1 6 6
Sachia Vickery 1 6 2 2
07.04.18
Półfinał
Garbine Muguruza 2 6 7
Ana Bogdan 0 0 5
kobiety singel ceglana Turkey Antalya sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Półfinał
Varvara Flink 2 6 4 6
Eliessa Vanlangendonck 1 4 6 2
07.04.18
Półfinał
Nina Potocnik 2 6 6
Petia Arshinkova 0 1 3
kobiety singel ceglana Colombia Bogota sety 1 2 3 4 5
07.04.18
1. runda klasyf.
Elitsa Kostova 2 7 6
Jacqueline Cako 0 64 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Conny Perrin 2 6 6
Laura Sofia Rico Garcia 0 1 0
07.04.18
1. runda klasyf.
Daniela Seguel 2 6 6
Jessica Plazas 0 3 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Maryna Zanevska 2 6 7
Cornelia Lister 0 4 61
07.04.18
1. runda klasyf.
Irina Khromacheva 2 6 6
Lulu Sun 0 3 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Valentini Grammatikopoulou 2 4 6 6
Tereza Mrdeza 1 6 4 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Nadia Podoroska 2 6 6
Kaitlyn Christian 0 4 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Priscilla Hon 2 6 6
Antonia Samudio 0 2 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Lizette Cabrera 2 6 6
Sabrina Santamaria 0 0 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Victoria Rodriguez 2 6 6
Miharu Imanishi 0 0 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Renata Zarazua 2 6 6
Andrea Gamiz 0 4 2
kobiety singel ceglana Tunisia Hammamet sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Półfinał
Montserrat Gonzalez 2 6 6
Mirjam Bjorklund 0 4 3
07.04.18
Półfinał
Lea Boskovic 2 6 7 6
Lucrezia Stefanini 1 73 64 3
kobiety singel twarda Turkey Istanbul sety 1 2 3 4 5
07.04.18
1. runda klasyf.
Ana Vrljic 2 6 6
Basak Akbas 0 0 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Ksenia Palkina 2 6 5 6
Vlada Ekshibarova 1 3 7 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Laura-Ioana Andrei 2 3 7 6
Emily Webley-Smith 1 6 64 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Melis Sezer 2 6 7
Pia Konig 0 4 65
07.04.18
1. runda klasyf.
Ekaterina Yashina 2 6 6
Azradeniz Comlek 0 1 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Nastja Kolar 2 6 6
Cemre Anil 0 3 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Natalija Kostic 2 6 0 6
Akgul Amanmuradova 1 4 6 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Olga Doroshina 2 6 6
Alexandra Riley 0 0 0
07.04.18
1. runda klasyf.
Anastasia Frolova 2 6 6
Urszula Radwanska 0 3 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Sara Tomic 2 2 6 6
Alena Fomina 1 6 3 0
07.04.18
1. runda klasyf.
Anastasiya Komardina 2 6 6
Doga Selen Takunyaci 0 1 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Kimberly Birrell 2 6 6
Ebru Zeynep Yazgan 0 0 0
07.04.18
1. runda klasyf.
Raluca Georgiana Serban 2 6 6
Marianna Zakarlyuk 0 2 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Andreea Rosca 2 6 3 6
Julia Stamatova 1 4 6 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Anastasia Gasanova 2 6 6
Karen Barritza 0 4 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Ylona-Georgiana Ghioroaie 2 6 6
Ilay Yoruk 0 1 4
kobiety singel ceglana USA Jackson sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Półfinał
Gaia Sanesi 2 6 4 7
Whitney Osuigwe 1 2 6 66
07.04.18
Półfinał
Anhelina Kalinina 2 6 6
Katerina Stewart 0 3 2
kobiety singel twarda Japan Kashiwa sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Półfinał
Luksika Kumkhum 2 7 6
Saisai Zheng 0 66 3
07.04.18
Półfinał
Bianca Vanessa Andreescu 2 6 6
Destanee Aiava 0 2 3
kobiety singel twarda China Nanjing sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Półfinał
Xiaodi You 2 6 6
Siqi Cao 0 4 4
07.04.18
Półfinał
Ao Gai 2 3 6 6
Qiu Yu Ye 1 6 3 2
kobiety singel dywanowa Portugal Obidos sety 1 2 3 4 5
07.04.18
1. runda klasyf.
Maria Gutierrez Carrasco 2 6 6
Mariagiovanna Nanti 0 3 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Anastasia Kulikova 2 7 1 6
Anette Munozova 1 5 6 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Lucia Cortez Llorca 2 6 6
Rebeca C Silva 0 0 1
kobiety singel twarda Japan Osaka sety 1 2 3 4 5
07.04.18
1. runda klasyf.
Beatrice Gumulya 2 6 6
Chang Liu 0 3 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Shiho Akita 2 6 6
Utaka Kishigami 0 1 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Nicha Lertpitaksinchai 2 6 6
Nagisa Morimoto 0 0 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Rebecca Marino 2 6 6
Mitsumi Kawasaki 0 1 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Misa Eguchi 2 6 6
Yidi Yang 0 1 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Akiko Omae 2 6 6
Ayumi Koshiishi 0 3 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Ji-Hee Choi 2 4 6 6
Kisa Yoshioka 1 6 2 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Mami Hasegawa 2 6 6 6
Nagomi Higashitani 1 74 4 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Ya-Hsuan Lee 2 6 6
Sakura Hondo 0 3 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Dabin Kim 2 6 6
Natsumi Koshino 0 2 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Yuki Kristina Chiang 2 6 6
Tomoko Kato 0 1 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Kei Kato 2 6 6
Kirara Morioka 0 1 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Ari Matsumoto 2 7 6
Kokomi Koyama 0 5 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Risa Ushijima 2 6 5 6
Shiho Tsukuda 1 3 7 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Suzuho Oshino 1 3
Kotomi Takahata krecz 0 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Chihiro Muramatsu 2 6 6
Megumi Nishimoto 0 1 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Eimi Friant 2 6 6
Chin-Wei Chan 0 3 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Mai Hontama 2 6 6
Akari Inoue 0 3 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Ramu Ueda 2 6 6
Chinatsu Shimizu 0 1 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Mayuka Aikawa 2 7 6
Kanako Morisaki 0 63 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Ange Oby Kajuru 2 7 6
Sakura Hosogi 0 5 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Satsuki Koike 2 6 0 6
Suzuka Furukawa 1 0 6 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Kotoe Kamata 2 7 6
Nagi Hanatani 0 64 4
kobiety singel ceglana Italy Santa Margherita Di sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Półfinał
Anastasia Grymalska 2 6 6
Michaela Honcova 0 2 4
07.04.18
Półfinał
Tamara Zidansek 2 6 3 6
Anastasia Zarycka 1 2 6 1
kobiety singel twarda Egypt Sharm El Sheikh sety 1 2 3 4 5
07.04.18
1. runda klasyf.
Pamela Montez 2 6 6
Linda Cagnazzo 0 3 1
07.04.18
Półfinał
Tara Moore 2 6 6
Angelina Gabueva 0 1 2
07.04.18
Półfinał
Eleni Kordolaimi 2 6 6 6
Julia Terziyska 1 75 3 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Anna Klasen 2 7 6
Klaudia Wira 0 5 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Bhuvana Kalva 2 6 6
Maria Gomez 0 0 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Giulia Crescenzi 2 6 6
Adelina Baravi 0 2 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Zi Yi Wang 2 6 6
Mariya Khylymendyk 0 3 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Nadia Van Heerden 2 6 6
Engy Abouelseoud 0 3 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Fang-Hsien Wu 2 6 6
Anamarija Spoljaric 0 0 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Rimi So 2 7 6
Laura Tinello 0 5 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Kelia Le Bihan 2 7 6
Andjela Novcic 0 62 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Anastasia Sukhotina 2 6 7
Karolina Jaskiewicz 0 3 62
07.04.18
1. runda klasyf.
Carola Cavelli 2 6 6
Lily Clements-Markham 0 2 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Lara Panfilov 1 6 4
Amelia Stuart krecz 0 1 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Milana Zhabrailova 2 6 6
Ella Smets 0 0 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Alexa Pitt 2 6 6
Moulika Ram 0 4 4
kobiety singel ceglana Tunisia Tunis sety 1 2 3 4 5
07.04.18
1. runda klasyf.
Maria Jespersen 2 6 6
Mey Ayari 0 1 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Vanda Lukacs 2 6 6
Alesya Yakubovich 0 2 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Lou Brouleau 2 6 6
Emelie Luisa Schwarte 0 2 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Catherine Chantraine 2 6 7
Oleksandra Piskun 0 1 65
07.04.18
1. runda klasyf.
Chisa Hosonuma 2 6 6
Nour Damergi 0 0 0
07.04.18
1. runda klasyf.
Jessica Ho 2 6 6
Emilie Francati 0 1 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Francesca Bullani 1 5
Kerstin Peckl krecz 0 0
07.04.18
1. runda klasyf.
Margot Yerolymos 2 6 6
Mayssa Tebourbi 0 2 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Vinciane Remy 1 6 4
Nina Ugrelidze krecz 0 3 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Satsuki Takamura 2 6 6
Josephine Boualem 0 1 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Yu Chen 2 6 6
Candace Olivia Pedro 0 3 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Emeline Dartron 2 6 5 6
Katsiaryna Skachkova 1 3 7 3
07.04.18
1. runda klasyf.
Sihem Bellahouel 2 6 6
Pauline Wuarin 0 4 2
07.04.18
1. runda klasyf.
Suzan Lamens 2 4 6 6
Natalia Orlova 1 6 3 4
07.04.18
1. runda klasyf.
Emma Lene 2 6 7
Fiona Codino 0 1 62
07.04.18
1. runda klasyf.
Feriel Mahbouli 2 6 6
Rebecca Ehn 0 4 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Manon Leonard 2 6 6
Adna Sofradzija 0 3 1
07.04.18
1. runda klasyf.
Draginja Vukovic 2 6 6
Arina Kuznetsova 0 3 2
mężczyźni debel ceglana Argentina Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Nicolas Jarry/Hans Podlipnik-Castillo 2 6 7 6
Maximo Gonzalez/Guido Pella 1 77 5 3
mężczyźni debel twarda China Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Rohan Bopanna/Leander Paes 2 5 7 7
Mao-Xin Gong/Ze Zhang 1 7 65 63
mężczyźni debel twarda Colombia Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Marcelo Demoliner/Marcelo Melo 2 7 6
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah 0 65 4
mężczyźni debel ceglana Czech Republic Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Adam Pavlasek/Jiri Vesely 2 6 3 6
Jonathan Erlich/Yshai Oliel 1 2 6 3
mężczyźni debel trawiasta Pakistan Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Denis Istomin/Djurabeck Karimov 2 6 6
Aqeel Khan/Aisam Qureshi 0 2 4
mężczyźni debel halowa Russia Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Jurgen Melzer/Philipp Oswald 2 6 7
Karen Khachanov/Andrey Rublev 0 3 63
mężczyźni debel ceglana Slovakia Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Mirza Basic/Tomislav Brkic 2 6 6
Andrej Martin/Igor Zelenay 0 2 4
mężczyźni debel halowa Sweden Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Markus Eriksson/Robert Lindstedt 2 7 6
Gastao Elias/Joao Sousa 0 66 2
mężczyźni debel ceglana Croatia Davis Cup World sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Ivan Dodig/Nikola Mektic 3 6 6 6 6
Timur Khabibulin/Aleksandr Nedovesov 1 72 4 4 2
mężczyźni debel ceglana Spain Davis Cup World sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Tim Puetz/Jan-Lennard Struff 3 6 6 3 6 7
Feliciano Lopez/Marc Lopez 2 3 4 6 74 5
mężczyźni debel ceglana Italy Davis Cup World sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut 3 6 6 6
Simone Bolelli/Fabio Fognini 0 4 3 1
mężczyźni debel halowa USA Davis Cup World sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Ryan Harrison/Jack Sock 3 5 7 7 6
Sander Gille/Joran Vliegen 1 7 61 63 4
mężczyźni debel ceglana Panama Panama City Challenger sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Finał
Yannick Hanfmann/Kevin Krawietz 2 7 6
Nathan Pasha/Roberto Quiroz 0 64 4
kobiety debel twarda Mexico Monterrey sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Półfinał
Naomi Broady/Sara Sorribes Tormo 2 6 6
Mariana Duque-Marino/Evgeniya Rodina 0 3 1
kobiety debel ceglana USA Charleston sety 1 2 3 4 5
07.04.18
Półfinał
Andreja Klepac/Maria-Jose Martinez Sanchez 2 6 6
Mihaela Buzarnescu/Heather Watson 0 4 0
<