Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel dywanowa Italy Andria Challenger sety 1 2 3 4 5
19.11.17
Klasyf.
Constant Lestienne 2 6 6
Giorgio Ricca 0 3 1
19.11.17
Klasyf.
Gianluca Di Nicola 2 6 7
Andrea Guerrieri 0 1 5
19.11.17
Klasyf.
Christopher Heyman 2 3 6 6
Denis Matsukevitch 1 6 4 3
19.11.17
Klasyf.
Andrea Vavassori 2 6 7
Riccardo Maiga 0 3 64
mężczyźni singel twarda India Bangalore Challenger sety 1 2 3 4 5
19.11.17
Klasyf.
N. Vijay Sundar Prashanth 2 6 6
Shalva Dzhanashia 0 3 2
19.11.17
Klasyf.
Matej Sabanov 2 7 6
Naoki Nakagawa 0 5 4
19.11.17
Klasyf.
Sidharth Rawat 2 6 7
Timur Khabibulin 0 2 65
19.11.17
Klasyf.
Borna Gojo 2 6 3 6
Antoine Escoffier 1 1 6 0
mężczyźni singel ceglana Brazil Brazil F2 (Santos) sety 1 2 3 4 5
19.11.17
Finał
Rafael Matos 2 6 3 6
Wilson Leite 1 2 6 3
mężczyźni singel dywanowa Italy Brescia Challenger sety 1 2 3 4 5
19.11.17
Finał
Lukas Lacko 2 6 6
Laurynas Grigelis 0 1 2
mężczyźni singel halowa Czech Republic Czech Republic F10 sety 1 2 3 4 5
19.11.17
Finał
Marek Jaloviec 2 7 6
Marvin Moeller 0 64 2
mężczyźni singel twarda Egypt Egypt F34 (Sharm sety 1 2 3 4 5
19.11.17
Finał
Roman Safiullin 2 7 7
Cem Ilkel 0 5 63
mężczyźni singel twarda Greece Greece F9 (Heraklion) sety 1 2 3 4 5
19.11.17
Finał
Carlos Gomez-Herrera 2 7 6
Jakob Sude 0 63 1
mężczyźni singel twarda Thailand Hua Hin Challenger sety 1 2 3 4 5
19.11.17
2. runda klasyf.
Stephane Robert 2 6 6
Lukas Ollert 0 2 4
19.11.17
2. runda klasyf.
Marinko Matosevic 2 6 6
Vadym Ursu 0 1 1
19.11.17
2. runda klasyf.
Cheong-Eui Kim 2 7 7
Jack Withrow 0 63 5
19.11.17
2. runda klasyf.
Hiroki Moriya 2 6 6
Ryota Tanuma 0 4 3
19.11.17
2. runda klasyf.
Tobias Simon 2 6 6
Philipp Davydenko 0 4 3
19.11.17
2. runda klasyf.
Alexander Babanine 2 7 6
Edward Bourchier 0 63 3
19.11.17
2. runda klasyf.
Pol Wattanakul 2 7 6
Yunseong Chung 0 5 4
19.11.17
2. runda klasyf.
Vasko Mladenov 2 6 7
Colin Sinclair 0 3 69
mężczyźni singel twarda Kuwait Kuwait F3 (Meshref) sety 1 2 3 4 5
19.11.17
Finał
Maximilian Neuchrist 2 7 6
Baptiste Crepatte 0 5 4
mężczyźni singel twarda Mexico Mexico F5 (Campeche) sety 1 2 3 4 5
19.11.17
Finał
Evan Song 2 6 6
Manuel Sanchez 0 2 2
mężczyźni singel halowa United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
19.11.17
Finał
Grigor Dimitrov 2 7 4 6
David Goffin 1 5 6 3
mężczyźni singel ceglana Brazil Rio De Janeiro sety 1 2 3 4 5
19.11.17
Klasyf.
Andre Ghem 2 6 6
Fabiano De Paula 0 2 2
19.11.17
Klasyf.
Fabricio Neis 2 3 7 7
Peter Nagy 1 6 64 613
19.11.17
Klasyf.
Romain Arneodo 1 6 3
Fernando Romboli krecz 0 0 2
19.11.17
Klasyf.
Roberto Carballes Baena 1 6 2
Camilo Ugo Carabelli krecz 0 1 1
mężczyźni singel dywanowa Japan Toyota Challenger sety 1 2 3 4 5
19.11.17
Finał
Matthew Ebden 2 7 6
Calvin Hemery 0 63 3
mężczyźni singel ceglana Tunisia Tunisia F35 (Hammamet) sety 1 2 3 4 5
19.11.17
Półfinał
Nikola Cacic 2 6 6 6
Marc Giner 1 76 4 4
19.11.17
Finał
Nikola Cacic 2 6 6
Carlos Boluda-Purkiss 0 1 2
19.11.17
Półfinał
Carlos Boluda-Purkiss 2 3 6 7
Nino Serdarusic 1 6 2 5
mężczyźni singel ceglana Turkey Turkey F43 (Antalya) sety 1 2 3 4 5
19.11.17
Finał
Laurent Rochette 1 7 3 1
Riccardo Bonadio krecz 0 6 0
mężczyźni singel ceglana USA USA F37 (Pensacola) sety 1 2 3 4 5
19.11.17
Finał
Emilio Gomez 2 3 7 6
Ulises Blanch 1 6 5 1
mężczyźni singel twarda Vietnam Vietnam F2 (Thu sety 1 2 3 4 5
19.11.17
Finał
Jonathan Gray 2 7 6
Nam Hoang Ly 0 64 3
kobiety singel ceglana Turkey Antalya sety 1 2 3 4 5
19.11.17
Finał
Lisa Matviyenko 2 6 1 7
Magdalena Pantuckova 1 3 6 5
kobiety singel ceglana Spain Benicarlo sety 1 2 3 4 5
19.11.17
Finał
Vivien Juhaszova 2 6 6
Ines Ibbou 0 1 2
kobiety singel twarda Senegal Dakar sety 1 2 3 4 5
19.11.17
Finał
Valentini Grammatikopoulou 2 6 7
Chanel Simmonds 0 0 61
kobiety singel ceglana Tunisia Hammamet sety 1 2 3 4 5
19.11.17
Finał
Gaia Sanesi 2 6 6
Varvara Gracheva 0 3 4
19.11.17
Półfinał
Gaia Sanesi 2 6 6
Mirjam Bjorklund 0 2 4
19.11.17
Półfinał
Varvara Gracheva 2 6 6
Giorgia Marchetti 0 4 3
kobiety singel twarda USA Honolulu sety 1 2 3 4 5
19.11.17
Klasyf.
Na-Lae Han 2 6 6
Lena Lutzeier 0 0 4
19.11.17
Klasyf.
Haruka Kaji 2 6 7
Mari Osaka 0 3 5
19.11.17
Klasyf.
Claire Liu 2 6 6
Megan Mccray 0 0 3
19.11.17
Klasyf.
Katherine Sebov 2 7 6
Jovana Jaksic 0 5 1
kobiety singel ceglana Greece Heraklion sety 1 2 3 4 5
19.11.17
Finał
Tayisiya Morderger 2 7 6
Anastasia Detiuc 0 5 2
kobiety singel twarda India Mumbai sety 1 2 3 4 5
19.11.17
Klasyf.
Ana Bogdan 2 6 6
Naiktha Bains 0 0 1
19.11.17
Klasyf.
Alize Lim 2 6 6
Julia Glushko 0 0 3
19.11.17
Klasyf.
Deniz Khazaniuk 2 7 6
Ling Zhang 0 5 4
19.11.17
Klasyf.
Hiroko Kuwata 2 7 6
Anna Morgina 0 5 4
kobiety singel twarda USA Norman sety 1 2 3 4 5
19.11.17
Finał
Danielle Rose Collins 2 1 6 6
Sachia Vickery 1 6 3 4
kobiety singel dywanowa Taipei (CHN) Taipei sety 1 2 3 4 5
19.11.17
Finał
Belinda Bencic 2 7 6
Arantxa Rus 0 63 1
kobiety singel twarda Egypt Sharm El Sheikh sety 1 2 3 4 5
19.11.17
Finał
Pemra Ozgen 2 6 6
Shalimar Talbi 0 4 2
kobiety singel dywanowa Poland Zawada sety 1 2 3 4 5
19.11.17
Finał
Deborah Chiesa 2 6 4 6
Katarzyna Piter 1 2 6 4
mężczyźni debel dywanowa Italy Brescia Challenger sety 1 2 3 4 5
19.11.17
Finał
Sander Arends/Sander Gille 2 6 6
Luca Margaroli/Tristan-Samuel Weissborn 0 2 3
mężczyźni debel halowa United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
19.11.17
Finał
Henri Kontinen/John Peers 2 6 6
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 0 4 2
kobiety debel dywanowa Taipei (CHN) Taipei sety 1 2 3 4 5
19.11.17
Finał
Veronika Kudermetova/Aryna Sabalenka 2 2 7 10
Monique Adamczak/Naomi Broady 1 6 65 6
<