Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel halowa France Paris sety 1 2 3 4 5
30.10.17
1. runda
Nicolas Mahut 2 5 7 7
Vasek Pospisil 1 7 5 64
30.10.17
1. runda
Julien Benneteau 2 6 6
Denis Shapovalov 0 4 4
30.10.17
1. runda
Richard Gasquet 2 6 4 6
Benoit Paire 1 3 6 4
30.10.17
1. runda
Robin Haase 2 6 6
Steve Johnson 0 2 1
30.10.17
1. runda
Jeremy Chardy 2 6 6
Gilles Simon 0 3 0
30.10.17
1. runda
Peter Gojowczyk 2 7 6
Ryan Harrison 0 65 3
30.10.17
1. runda
Filip Krajinovic 2 6 6
Yuichi Sugita 0 4 2
30.10.17
1. runda
Hyeon Chung 2 6 6
Mischa Zverev 0 0 2
mężczyźni singel twarda Australia Canberra Challenger sety 1 2 3 4 5
30.10.17
1. runda
Sebastian Fanselow 2 6 6
Noah Rubin 0 3 2
30.10.17
1. runda
Luke Saville 2 6 7
Mitchell Krueger 0 2 5
30.10.17
1. runda
Taro Daniel 2 7 6
Andre Ghem 0 5 2
30.10.17
1. runda
Omar Jasika 2 6 7
Harry Bourchier 0 4 65
mężczyźni singel halowa USA Charlottesville Challenger sety 1 2 3 4 5
30.10.17
1. runda
Tim Smyczek 2 6 3 6
Mats Moraing 1 3 6 3
30.10.17
Klasyf.
Edward Corrie 2 4 7 6
Frederik Nielsen 1 6 66 4
30.10.17
Klasyf.
Ruan Roelofse 2 7 4 6
Alexander Ritschard 1 62 6 3
30.10.17
1. runda
Henri Laaksonen 2 6 6
Marcos Giron 0 4 4
30.10.17
1. runda
Tennys Sandgren 2 6 6
Reilly Opelka 0 3 4
30.10.17
1. runda
Brayden Schnur 2 7 6
Ryan Shane 0 64 4
30.10.17
Klasyf.
Jared Hiltzik 2 7 7
Samuel Monette 0 66 64
30.10.17
1. runda
Tommy Paul 2 7 2 6
Kevin King 1 62 6 3
30.10.17
Klasyf.
Alex Rybakov 2 6 5 7
Neil Pauffley 1 1 7 5
mężczyźni singel dywanowa Germany Eckental Challenger sety 1 2 3 4 5
30.10.17
1. runda
Tommy Robredo 2 6 6
Rudolf Molleker 0 4 2
30.10.17
Klasyf.
Kenny de Schepper 2 6 6
Benjamin Hassan 0 1 2
30.10.17
1. runda
Mirza Basic 2 6 7
Karim-Mohamed Maamoun 0 4 5
30.10.17
Klasyf.
Robin Kern 2 6 6
Marc Sieber 0 4 2
30.10.17
Klasyf.
Mathias Bourgue 2 6 6
Yann Marti 0 2 4
30.10.17
1. runda
Alexander Bublik 2 6 6
Jeremy Jahn 0 4 4
30.10.17
1. runda
Sebastian Ofner 2 6 7
Salvatore Caruso 0 3 5
30.10.17
Klasyf.
Evan Furness 2 7 6
Sebastian Prechtel 0 5 1
mężczyźni singel halowa Estonia Estonia F3 (Tallinn) sety 1 2 3 4 5
30.10.17
1. runda
Krisjanis Stabins 2 6 6
Paul Woerner 0 4 2
30.10.17
1. runda
Gregoire Barrere 2 4 7 7
Adrien Bossel 1 6 65 63
30.10.17
1. runda
Sebastien Boltz 2 6 4 6
Denys Mylokostov 1 4 6 3
30.10.17
1. runda
Gregoire Jacq 2 6 6
Aaro Pollanen 0 3 2
30.10.17
1. runda
Karl Friberg 2 2 6 7
Patrik Brydolf 1 6 1 5
30.10.17
1. runda
Pavel Kotov 2 6 6
Siim Troost 0 3 2
mężczyźni singel ceglana Ecuador Guayaquil Challenger sety 1 2 3 4 5
30.10.17
1. runda
Carlos Berlocq 2 7 7
Federico Coria 0 5 66
30.10.17
1. runda
Jose Hernandez-Fernandez 2 3 6 6
Inigo Cervantes 1 6 4 0
30.10.17
1. runda
Roberto Quiroz 1 7 3
Renzo Olivo krecz 0 5 0
30.10.17
1. runda
Facundo Bagnis 1 7 3 2
Daniel Elahi Galan krecz 0 6 2
30.10.17
1. runda
Hugo Dellien 2 6 6
Attila Balazs 0 4 4
30.10.17
1. runda
Casper Ruud 2 6 6
Maximo Gonzalez 0 4 4
mężczyźni singel twarda Izrael Israel F15 (Meitar) sety 1 2 3 4 5
30.10.17
1. runda
Richard Gabb 2 6 6
Jordan Hasson 0 4 1
30.10.17
1. runda
Shahar Elbaz 2 6 6 6
Tyler Mercier 1 72 3 3
30.10.17
1. runda
Jules Okala 2 1 6 6
Winston Lin 1 6 4 3
mężczyźni singel ceglana Italy Italy F36 (Santa sety 1 2 3 4 5
30.10.17
1. runda
Peter Torebko 2 6 6
Tomislav Jotovski 0 4 0
30.10.17
1. runda
Tomislav Brkic 2 6 0 6
Marc Fornell-Mestres 1 3 6 3
30.10.17
1. runda
Miljan Zekic 2 6 5 6
Bogdan Ionut Apostol 1 4 7 2
30.10.17
1. runda
Marco Miceli 2 6 6
Andres Gabriel Ciurletti 0 3 1
mężczyźni singel twarda Kuwait Kuwait F1 (Meshref) sety 1 2 3 4 5
30.10.17
1. runda
Tak Khunn Wang 2 3 6 6
Abdullah Maqdes 1 6 2 1
30.10.17
1. runda
Maximilian Neuchrist 2 6 7
Saida'Lo Saidkarimov 0 3 5
30.10.17
1. runda
Abdulhamid Mubarak 2 1 7 6
Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar 1 6 65 3
30.10.17
1. runda
Ilya Vasilyev 2 6 6
Essa Qabazard 0 2 4
30.10.17
1. runda
David Pichler 2 6 5 6
Kazuma Kawachi 1 2 7 1
30.10.17
1. runda
Giovani Samaha 2 7 6
Aria Harajchi 0 5 4
30.10.17
1. runda
Baptiste Crepatte 2 6 6
Isa Mammetgulyyev 0 1 3
30.10.17
1. runda
Naru Shirafuji 2 7 6
Darko Bojanovic 0 63 2
mężczyźni singel twarda China Shenzhen Challenger sety 1 2 3 4 5
30.10.17
Klasyf.
Marinko Matosevic 2 6 7
Kaichi Uchida 0 4 5
30.10.17
1. runda
Austin Krajicek 2 6 6
Chuhan Wang 0 3 2
30.10.17
Klasyf.
Miliaan Niesten 2 6 6
Naoki Nakagawa 0 4 0
30.10.17
Klasyf.
Hubert Hurkacz 2 6 6
Zihao Xia 0 0 2
30.10.17
1. runda
Soon-Woo Kwon 2 3 6 7
Zhizhen Zhang 1 6 3 5
mężczyźni singel ceglana Turkey Turkey F40 (Antalya) sety 1 2 3 4 5
30.10.17
Finał
Javier Marti 2 6 3 6
Ivan Nedelko 1 4 6 1
kobiety singel ceglana Paraguay Asuncion sety 1 2 3 4 5
30.10.17
1. runda
Giovanna Tomita 2 7 6
Ximena Monserrath Duarte Ramirez 0 5 1
30.10.17
1. runda
Ivania Martinich 2 6 6
Warona Mdlulwa 0 1 0
30.10.17
1. runda
Rebeca Pereira 2 6 6
Sarah Tami-Masi 0 2 3
30.10.17
1. runda
Julieta Estable 2 6 6
Eva Raszkiewicz 0 3 3
30.10.17
1. runda
Candela Bugnon 2 6 6
Tatiana Terwindt 0 1 0
30.10.17
1. runda
Francesca Jones 2 6 6
Aida Kalimullina 0 2 0
kobiety singel twarda Australia Canberra sety 1 2 3 4 5
30.10.17
1. runda
Belinda Woolcock 2 6 6
Yuki Kristina Chiang 0 2 1
30.10.17
1. runda
Abigail Tere-Apisah 2 3 6 6
Storm Sanders 1 6 1 2
30.10.17
1. runda
Alexandra Bozovic 2 7 6
Jessica Moore 0 5 1
kobiety singel ceglana Morocco Casablanca sety 1 2 3 4 5
30.10.17
1. runda
Lou Brouleau 2 6 6
Ana Giraldi Requena 0 3 3
30.10.17
1. runda
Lea Tholey 2 6 6
Maria Zotova 0 1 4
30.10.17
1. runda
Victoria Kan 2 6 6
Salma Loudili 0 1 0
30.10.17
1. runda
Kerstin Peckl 2 0 6 6
Hind Abdelouahid 1 6 3 1
30.10.17
1. runda
Claudia Franze 2 6 6
Sara Akid 0 2 4
30.10.17
1. runda
Ikram Rassif 2 6 3 6
Inasse Hamouti 1 3 6 2
30.10.17
1. runda
Linda Puppendahl 2 6 6
Lilya Hadab 0 2 3
30.10.17
1. runda
Sada Nahimana 2 2 6 6
Guadalupe Perez Rojas 1 6 2 2
kobiety singel halowa France Nantes sety 1 2 3 4 5
30.10.17
1. runda
Diana Marcinkevica 1 6 4
Sofya Zhuk krecz 0 1 0
30.10.17
1. runda
Audrey Albie 2 6 7
Mallaurie Noel 0 4 66
30.10.17
1. runda
Bernarda Pera 2 7 6
Manon Arcangioli 0 64 2
30.10.17
1. runda
Karolina Muchova 2 6 6
Anna-Lena Friedsam 0 3 2
kobiety singel ceglana Colombia Pereira sety 1 2 3 4 5
30.10.17
1. runda
Kirsten-Andrea Weedon 2 6 6
Jessica Plazas 0 1 2
30.10.17
1. runda
Carla Lucero 2 6 6
Juliana Valero 0 1 0
30.10.17
1. runda
Anna Mamalat 2 6 6
Arantxa Sanchez 0 1 0
30.10.17
1. runda
Maria Paulina Perez Garcia 2 6 6
Andrea Ternera 0 1 2
30.10.17
1. runda
Anastasia Nefedova 2 6 6
Claudia Marcela Silva Aragon 0 3 2
30.10.17
1. runda
Kariann Pierre-Louis 2 6 6
Lina Sachica 0 2 1
30.10.17
1. runda
Emily Appleton 2 6 6
Jenny Duerst 0 1 3
30.10.17
1. runda
Manuela Hernandez 2 6 6
Vivian Mayumi Toma 0 0 0
kobiety singel halowa Luxembourg Petange sety 1 2 3 4 5
30.10.17
1. runda
Katerina Vankova 2 6 7
Mathilde Armitano 0 1 5
30.10.17
1. runda
Julie Gervais 2 6 6
Adrianna Sosnowska 0 1 2
30.10.17
1. runda
Sviatlana Pirazhenka 2 2 6 6
Vendula Zovincova 1 6 2 2
30.10.17
1. runda
Mathilde Devits 2 6 7
Eva Vedder 0 0 5
30.10.17
1. runda
Lena Rueffer 2 6 6
Luna Meers 0 1 0
30.10.17
1. runda
Arlinda Rushiti 2 7 6
Constance Sibille 0 5 4
30.10.17
1. runda
Isabella Pfennig 2 6 6
Mina Hodzic 0 3 1
30.10.17
1. runda
Julia Victoria Rennert 2 6 7
Diana Sumova 0 3 62
kobiety singel halowa Canada Saguenay sety 1 2 3 4 5
30.10.17
Finał
Greta Arn 2 6 6
Bibiane Schoofs 0 1 2
kobiety singel ceglana Spain Sant Cugat sety 1 2 3 4 5
30.10.17
1. runda
Laura Pigossi 2 6 6
Elixane Lechemia 0 1 4
30.10.17
1. runda
Melanie Stokke 2 6 3 6
Renata Zarazua 1 3 6 3
30.10.17
1. runda
Anastasia Zarycka 2 7 3 7
Eva Guerrero Alvarez 1 64 6 61
30.10.17
1. runda
Rebeka Masarova 2 6 6
Akiko Omae 0 1 1
30.10.17
1. runda
Olga Danilovic 1 6 1
Ivonne Cavalle-Reimers krecz 0 3 0
30.10.17
1. runda
Panna Udvardy 2 7 6
Basak Eraydin 0 67 1
kobiety singel halowa Canada Toronto sety 1 2 3 4 5
30.10.17
1. runda
Ronit Yurovsky 2 6 6 6
Catherine Leduc 1 72 2 2
30.10.17
1. runda
Victoria Rodriguez 2 6 6
Tara Moore 0 0 4
30.10.17
1. runda
Ann Li 1 3 6
Robin Anderson krecz 0 6 2
mężczyźni debel halowa France Paris sety 1 2 3 4 5
30.10.17
1. runda
Feliciano Lopez/Marc Lopez 2 4 6 10
Karen Khachanov/Andrey Rublev 1 6 4 6
30.10.17
1. runda
Santiago Gonzalez/Julio Peralta 2 7 7
John Isner/Sam Querrey 0 67 66
30.10.17
1. runda
Diego Sebastian Schwartzman/Fernando Verdasco 2 4 6 13
Aisam Qureshi/Mischa Zverev 1 6 3 11
mężczyźni debel twarda Australia Canberra Challenger sety 1 2 3 4 5
30.10.17
1. runda
Maverick Banes/Gavin Van Peperzeel 2 6 6
Evan King/Nathan Pasha 0 4 4
mężczyźni debel halowa USA Charlottesville Challenger sety 1 2 3 4 5
30.10.17
1. runda
Ruan Roelofse/Joe Salisbury 2 4 6 10
Filip Horansky/Nikala Scholtz 1 6 4 6
30.10.17
1. runda
Thai Kwiatkowski/Alexander Ritschard 2 7 7
Alexander Centenari/Junior A. Ore 0 5 5
mężczyźni debel dywanowa Germany Eckental Challenger sety 1 2 3 4 5
30.10.17
1. runda
Marin Draganja/Tomislav Draganja 2 6 7
Sander Gille/Jonny O'Mara 0 3 5
30.10.17
1. runda
Alexander Satschko/Tristan-Samuel Weissborn 2 3 6 13
Uladzimir Ignatik/Lukas Lacko 1 6 3 11
30.10.17
1. runda
Dustin Brown/Maximilian Marterer 2 6 6
Benjamin Hassan/Tim Hofmann 0 2 4
mężczyźni debel ceglana Ecuador Guayaquil Challenger sety 1 2 3 4 5
30.10.17
1. runda
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 6 7
Pedro Cachin/Roberto Carballes Baena 0 2 62
30.10.17
1. runda
Martin Cuevas/Victor Estrella 2 6 6
Franco Agamenone/Tomas Lipovsek Puches 0 3 3
<