Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel ceglana Colombia Cali Challenger sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. runda
Andrej Martin 2 2 6 6
Maxime Janvier 1 6 4 3
16.10.17
1. runda
Ricardo Ojeda Lara 2 1 6 6
Cristian Rodriguez 1 6 1 0
16.10.17
1. runda
Christian Garin 2 4 6 6
Charles Force 1 6 3 3
16.10.17
1. runda
Mario Vilella Martinez 2 4 6 7
Daniel Elahi Galan 1 6 3 5
16.10.17
1. runda
Juan Ignacio Londero 2 6 6
Carlos Taberner 0 3 1
16.10.17
1. runda
Goncalo Oliveira 2 7 6
Joao Pedro Sorgi 0 65 4
16.10.17
1. runda
Guilherme Clezar 2 7 7
Victor Estrella 0 5 5
mężczyźni singel halowa Belgium Antwerp sety 1 2 3 4 5
16.10.17
Klasyf.
Aldin Setkic 2 7 7
Bernard Tomic 0 63 5
16.10.17
Klasyf.
Stefano Travaglia 2 3 6 6
Vasek Pospisil 1 6 3 4
16.10.17
Klasyf.
Stefanos Tsitsipas 2 6 6 6
Sebastian Ofner 1 77 4 4
16.10.17
Klasyf.
Kenny de Schepper 2 6 6
Mathias Bourgue 0 4 4
16.10.17
1. runda
Ivo Karlovic 2 3 7 7
Guido Pella 1 6 5 610
16.10.17
1. runda
Sergiy Stakhovsky 2 7 6
Jared Donaldson 0 64 4
16.10.17
1. runda
Julien Benneteau 1 6
Nikoloz Basilashvili krecz 0 4
16.10.17
1. runda
Ruben Bemelmans 2 4 7 7
Peter Gojowczyk 1 6 65 62
mężczyźni singel halowa France France F24 (Rodez) sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. runda
Maximilian Neuchrist 2 6 6
Joffrey De Schepper 0 2 4
16.10.17
1. runda
Maxence Beauge 2 4 6 6
Ivan Davydov 1 6 3 3
16.10.17
1. runda
Hugo Gaston 2 6 6 7
Hugo Pontico 1 76 3 65
16.10.17
1. runda
Yannick Thivant 2 6 6
Louis Dussin 0 2 3
16.10.17
1. runda
Antoine Hoang 2 6 7
Adrien Bossel 0 2 63
16.10.17
1. runda
Geoffrey Blancaneaux 2 7 6
Paul Cayre 0 5 4
mężczyźni singel halowa Sweden Stockholm sety 1 2 3 4 5
16.10.17
Klasyf.
Lukas Lacko 2 6 7 6
Zdenek Kolar 1 75 63 3
16.10.17
Klasyf.
Marton Fucsovics 2 6 6
Tim Smyczek 0 4 0
16.10.17
Klasyf.
Simone Bolelli 2 6 1 7
Illya Marchenko 1 3 6 62
16.10.17
Klasyf.
Jerzy Janowicz 2 6 6 6
Jurgen Zopp 1 1 73 4
mężczyźni singel dywanowa Germany Ismaning Challenger sety 1 2 3 4 5
16.10.17
Klasyf.
Yannick Vandenbulcke 2 6 6
Mats Rosenkranz 0 1 2
16.10.17
Klasyf.
Marc-Andrea Huesler 2 6 7 6
Vladimir Uzhylovsky 1 74 5 4
16.10.17
Klasyf.
Tobias Simon 2 2 6 6
Shalva Dzhanashia 1 6 3 3
16.10.17
Klasyf.
Hubert Hurkacz 2 7 3 6
Farrukh Dustov 1 65 6 1
16.10.17
1. runda
Daniel Masur 2 6 3 6
Petr Michnev 1 1 6 3
16.10.17
1. runda
Bernabe Zapata Miralles 2 6 6
Ante Pavic 0 1 4
16.10.17
1. runda
Igor Sijsling 2 6 6
Alex De Minaur 0 4 1
mężczyźni singel twarda Izrael Israel F13 (Ashkelon) sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. runda
Fran Zvonimir Zgombic 2 6 6
Jordan Hasson 0 3 3
16.10.17
1. runda
Richard Gabb 2 6 6
Luke Johnson 0 4 3
mężczyźni singel ceglana Italy Italy F34 (Santa sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. runda
Julian Lenz 2 6 6
Tommaso Schold 0 1 2
16.10.17
1. runda
Louis Wessels 2 6 6 6
Frederico Gil 1 72 1 0
16.10.17
1. runda
Marvin Netuschil 2 6 5 7
Gibril Diarra 1 4 7 64
mężczyźni singel halowa Russia Moscow sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. runda
Dudi Sela 2 6 6
Borna Coric 0 3 2
16.10.17
1. runda
Yuki Bhambri 2 6 6
Roman Safiullin 0 2 4
16.10.17
1. runda
Alexander Bublik 2 6 6
Teimuraz Gabashvili 0 3 4
mężczyźni singel twarda USA Las Vegas Challenger sety 1 2 3 4 5
16.10.17
Klasyf.
Karue Sell 2 7 6
Takanyi Garanganga 0 5 2
16.10.17
Klasyf.
Benjamin Lock 2 1 7 7
Alex Rybakov 1 6 65 63
16.10.17
Klasyf.
Jared Hiltzik 2 6 6
Martin Redlicki 0 2 1
16.10.17
Klasyf.
Jan Choinski 2 6 6
Frederik Nielsen 0 4 2
16.10.17
1. runda
Marcos Giron 2 6 7
Nikola Milojevic 0 4 61
16.10.17
1. runda
Michael Mmoh 2 6 6
Jan Satral 0 4 1
16.10.17
1. runda
Kevin King 2 6 6
Ruben Alberts 0 2 3
16.10.17
1. runda
Stefan Kozlov 2 7 6
Jc Aragone 0 5 3
16.10.17
1. runda
Dominik Koepfer 2 2 6 6
Alexander Sarkissian 1 6 3 2
16.10.17
1. runda
Evan King 2 6 7 6
Dennis Novikov 1 74 64 4
mężczyźni singel twarda Nigeria Nigeria F5 (Lagos) sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. runda
Joel Meda 2 6 1 7
Emmanuel Idoko 1 2 6 5
16.10.17
1. runda
Tom Jomby 2 7 6 6
Nicolas Santos 1 63 76 4
16.10.17
1. runda
Cem Ilkel 2 3 6 6
Andrew Watson 1 6 3 0
16.10.17
1. runda
Johan Sebastien Tatlot 2 6 6
Aryan Goveas 0 3 3
16.10.17
1. runda
Jayesh Pungliya 1 6 3 6 5
Moez Echargui krecz 0 7 3 2
16.10.17
1. runda
Hugo Largo 2 6 6
Christopher Andrew Itodo 0 1 1
16.10.17
1. runda
Chandril Sood 2 6 6
Micheal Oluwatosin Osewa 0 0 2
16.10.17
1. runda
Karim-Mohamed Maamoun 2 6 6
Matej Sabanov 0 4 4
mężczyźni singel twarda China Ningboo Challenger sety 1 2 3 4 5
16.10.17
Klasyf.
Jurij Rodionov 2 4 6 6
Tsung-Hua Yang 1 6 4 4
16.10.17
Klasyf.
Marinko Matosevic 2 6 7
Yuuya Kibi 0 2 64
16.10.17
Klasyf.
Yosuke Watanuki 2 6 6
Akira Santillan 0 2 4
16.10.17
Klasyf.
Yunseong Chung 2 7 6
Vishnu Vardhan 0 62 2
16.10.17
1. runda
Tatsuma Ito 2 6 7
Rigele Te 0 3 5
16.10.17
1. runda
Mikhail Youzhny 2 6 7
Yusuke Takahashi 0 2 5
mężczyźni singel halowa Thailand Thailand F9 (Pattaya) sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. runda
Hunter Callahan 2 7 7
Punnakrit Kritakara 0 5 5
16.10.17
1. runda
Jumpei Yamasaki 2 4 6 6
Clement Larriere 1 6 3 3
16.10.17
1. runda
Chien-Hsun Lo 2 6 6
Jui-Chen Hung 0 2 2
16.10.17
1. runda
Pruchya Isarow 2 6 6
Masato Shiga 0 4 0
16.10.17
1. runda
Skyler Butts 2 6 6
Justin Barki 0 4 3
16.10.17
1. runda
Jirat Navasirisomboon 2 7 6
Pattanapong Borisutpong 0 5 1
16.10.17
1. runda
Riccardo Balzerani 2 6 6
Phongsapak Kerdlaphee 0 3 1
16.10.17
1. runda
Enrico Dalla Valle 2 4 6 6
Issei Okamura 1 6 3 2
kobiety singel halowa Luxembourg Luxembourg sety 1 2 3 4 5
16.10.17
Klasyf.
Yanina Wickmayer 2 7 6
Antonia Lottner 0 5 4
16.10.17
Klasyf.
Alison Van Uytvanck 2 4 6 6
Patty Schnyder 1 6 4 2
16.10.17
Klasyf.
Pauline Parmentier 2 3 7 6
Naomi Broady 1 6 5 3
16.10.17
1. runda
Anett Kontaveit 2 6 6
Jana Cepelova 0 0 2
16.10.17
1. runda
Elise Mertens 2 6 6
Sara Sorribes Tormo 0 0 2
16.10.17
Klasyf.
Jana Fett 2 7 6
Sachia Vickery 0 66 1
16.10.17
1. runda
Veronica Cepede Royg 1 7 3
Sorana Cirstea krecz 0 5 2
16.10.17
1. runda
Madison Brengle 2 6 6
Lara Arruabarrena 0 2 2
16.10.17
1. runda
Beatriz Haddad Maia 2 6 6
Kirsten Flipkens 0 3 4
16.10.17
1. runda
Carina Witthoeft 2 7 2 7
Varvara Lepchenko 1 61 6 61
kobiety singel ceglana Sri Lanka Colombo sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. runda
Sabastiani Leon 2 7 6
Natasha Palha 0 62 2
kobiety singel halowa France Joue Les Tours sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. runda
Katarzyna Piter 2 6 7 6
Emily Webley-Smith 1 77 5 3
16.10.17
1. runda
Elena Gabriela Ruse 2 7 6
Priscilla Heise 0 61 0
16.10.17
1. runda
Mari Osaka 2 7 6
Sherazad Reix 0 5 2
16.10.17
1. runda
Akgul Amanmuradova 2 5 6 6
Margaux Orange 1 7 1 0
16.10.17
1. runda
Katarina Zavatska 2 6 6
Mallaurie Noel 0 2 0
kobiety singel halowa Russia Moscow sety 1 2 3 4 5
16.10.17
Klasyf.
Polina Monova 2 6 6
Viktoria Kamenskaya 0 4 4
16.10.17
Klasyf.
Elena Rybakina 2 6 6
Alla Kudryavtseva 0 2 3
16.10.17
Klasyf.
Vera Lapko 2 6 6
Arina Rodionova 0 4 3
16.10.17
1. runda
Katerina Siniakova 2 6 6
Donna Vekic 0 0 2
16.10.17
Klasyf.
Kaia Kanepi 2 6 2 7
Alisa Kleybanova 1 2 6 63
16.10.17
1. runda
Alize Cornet 2 6 6
Ekaterina Makarova 0 3 3
16.10.17
1. runda
Lesya Tsurenko 2 7 6
Christina Mchale 0 64 3
16.10.17
1. runda
Aliaksandra Sasnovich 2 1 7 6
Timea Babos 1 6 63 4
16.10.17
1. runda
Yulia Putintseva 2 7 6
Olesya Pervushina 0 5 1
kobiety singel twarda Nigeria Lagos sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. runda
Anette Munozova 2 6 6
Natasa Trailovic 0 1 0
16.10.17
1. runda
Nika Kukharchuk 2 6 6
Alexandra Riley 0 2 3
16.10.17
1. runda
Estelle Cascino 2 6 3 6
Diana Marcinkevica 1 3 6 0
16.10.17
1. runda
Ana Sofia Sanchez 2 6 6
Nifemi Akinbiyi 0 1 1
16.10.17
1. runda
Tadeja Majeric 2 6 6
Angel Macleod 0 0 1
16.10.17
1. runda
Clothilde De Bernardi 2 6 6
Margarita Lazareva 0 4 4
16.10.17
1. runda
Brenda Njuki 2 6 4 7
Oleksandra Piskun 1 3 6 611
16.10.17
1. runda
Valeria Bhunu 2 6 6
Zoe Kruger 0 2 2
kobiety singel ceglana Spain Roja De sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. runda
Ivonne Cavalle-Reimers 2 6 6
Leyre Romero Gormaz 0 2 0
16.10.17
1. runda
Guiomar Zuleta De Reales 2 6 6
Guadalupe Perez Rojas 0 3 2
16.10.17
1. runda
Helene Pellicano 2 6 6
Sofia Dmitrieva 0 2 2
16.10.17
1. runda
Rebeka Masarova 2 6 6
Snehadevi S Reddy 0 4 1
mężczyźni debel ceglana Colombia Cali Challenger sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. runda
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 6 6
Joao Domingues/Blaz Rola 0 4 2
16.10.17
1. runda
Hugo Dellien/Roberto Quiroz 2 6 6
Alejandro Gonzalez/Joao Pedro Sorgi 0 4 3
16.10.17
1. runda
Daniel Elahi Galan/Carlos Salamanca 2 6 3 10
Felipe Mantilla/Cristian Rodriguez 1 4 6 8
mężczyźni debel halowa Belgium Antwerp sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. runda
Fabrice Martin/Edouard Roger-Vasselin 2 6 6
Roman Jebavy/Matwe Middelkoop 0 4 4
mężczyźni debel halowa Sweden Stockholm sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. runda
Robin Haase/Michael Venus 2 6 6
Marcus Daniell/Marcelo Demoliner 0 2 4
16.10.17
1. runda
Jonathan Erlich/Nikola Mektic 2 5 7 10
Marius Copil/Florin Mergea 1 7 63 8
16.10.17
1. runda
Marc Lopez/Fernando Verdasco 2 6 6
Elias Ymer/Mikael Ymer 0 4 0
mężczyźni debel dywanowa Germany Ismaning Challenger sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. runda
Marin Draganja/Tomislav Draganja 2 6 6
Rudolf Molleker/Sami Reinwein 0 4 4
16.10.17
1. runda
Nicola Kuhn/Pedro Martinez Portero 2 7 5 10
Kai Lemstra/Mats Rosenkranz 1 69 7 8
16.10.17
1. runda
Yannick Hanfmann/Daniel Masur 2 4 6 10
Laurynas Grigelis/Alessandro Motti 1 6 3 5
mężczyźni debel halowa Russia Moscow sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. runda
Hans Podlipnik-Castillo/Andrei Vasilevski 2 6 6
Richard Berankis/Andreas Seppi 0 2 4
16.10.17
1. runda
Jiri Vesely/Igor Zelenay 2 6 7
Thomas Fabbiano/Dudi Sela 0 1 65
16.10.17
1. runda
Evgeny Donskoy/Andrey Kuznetsov 2 6 6
Konstantin Kravchuk/Andrey Rublev 0 4 3
mężczyźni debel twarda USA Las Vegas Challenger sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. runda
Trevor Allen Johnson/Patrick Kawka 2 4 6 10
Liam Broady/Frederik Nielsen 1 6 4 8
16.10.17
1. runda
Jay Clarke/Marcus Willis 2 6 7
Luis David Martinez/Roberto Ortega-Olmedo 0 3 67
kobiety debel halowa Luxembourg Luxembourg sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. runda
Anna-Lena Friedsam/Antonia Lottner 2 6 2 10
Naomi Broady/Eva Hrdinova 1 2 6 6
16.10.17
1. runda
Lesley Kerkhove/Lidziya Marozava 2 6 6
Madison Brengle/Nicola Geuer 0 2 1
kobiety debel halowa Russia Moscow sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. runda
Nadiya Kichenok/Anastasia Rodionova 2 6 6
Irina Maria Bara/Chantal Skamlova 0 4 4
16.10.17
1. runda
Ksenia Lykina/Polina Monova 2 6 7
Anna Blinkova/Elena Rybakina 0 2 65
<