Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel twarda Australia Australia F7 (Cairns) sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Finał
Dayne Kelly 2 6 7
Jason Murray Kubler 0 3 65
mężczyźni singel ceglana Argentina Buenos Aires Challenger sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Finał
Nicolas Kicker 2 6 6 7
Horacio Zeballos 1 75 0 5
mężczyźni singel ceglana Colombia Cali Challenger sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Klasyf.
Daniel Munoz-De La Nava 2 3 7 6
Carlos Gomez-Herrera 1 6 63 2
15.10.17
Klasyf.
Gonzalo Lama 2 6 6
Marcelo Tomas Barrios Vera 0 3 2
15.10.17
Klasyf.
Juan Ignacio Londero 2 3 6 6
Lenny Hampel 1 6 3 2
15.10.17
Klasyf.
Mario Vilella Martinez 2 7 7
Hugo Dellien 0 5 5
mężczyźni singel twarda Egypt Egypt F29 (Sharm sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Finał
Thiemo de Bakker 2 6 7
Gijs Brouwer 0 3 63
mężczyźni singel halowa Belgium Antwerp sety 1 2 3 4 5
15.10.17
1. runda klasyf.
Aldin Setkic 2 7 7
Nicolas Mahut 0 5 61
15.10.17
1. runda klasyf.
Kenny de Schepper 2 6 6
Quentin Halys 0 4 2
15.10.17
1. runda klasyf.
Vasek Pospisil 2 3 7 6
Yannick Maden 1 6 5 0
15.10.17
1. runda klasyf.
Bernard Tomic 2 6 6
Gleb Sakharov 0 4 4
15.10.17
1. runda klasyf.
Stefano Travaglia 2 4 6 6
Kimmer Coppejans 1 6 2 3
15.10.17
1. runda klasyf.
Mathias Bourgue 2 7 6
Arthur De Greef 0 64 3
15.10.17
1. runda klasyf.
Sebastian Ofner 2 7 6
Ramkumar Ramanathan 0 5 4
15.10.17
1. runda klasyf.
Stefanos Tsitsipas 2 6 6
Zizou Bergs 0 0 3
mężczyźni singel twarda USA Fairfield Challenger sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Finał
Mackenzie Mcdonald 2 6 6
Bradley Klahn 0 4 2
mężczyźni singel halowa France France F23 (Saint sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Finał
Maxime Authom 2 7 4 6
David Guez 1 64 6 3
mężczyźni singel halowa Germany Germany F14 (Oberhaching) sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Finał
Robin Kern 2 6 7
Scott Griekspoor 0 3 64
mężczyźni singel halowa Sweden Stockholm sety 1 2 3 4 5
15.10.17
1. runda klasyf.
Simone Bolelli 2 6 6
Casper Ruud 0 4 4
15.10.17
1. runda klasyf.
Lukas Lacko 2 6 6
Viktor Galovic 0 4 3
15.10.17
1. runda klasyf.
Illya Marchenko 2 6 6
Stefano Napolitano 0 1 2
15.10.17
1. runda klasyf.
Tim Smyczek 2 7 1 6
Stephane Robert 1 64 6 4
15.10.17
1. runda klasyf.
Jurgen Zopp 2 6 6
Fred Simonsson 0 4 2
15.10.17
1. runda klasyf.
Jerzy Janowicz 2 6 7 6
Andrea Arnaboldi 1 71 5 1
15.10.17
1. runda klasyf.
Marton Fucsovics 2 6 6
Karl Friberg 0 0 3
15.10.17
1. runda klasyf.
Zdenek Kolar 2 7 3 6
Marco Trungelliti 1 67 6 3
mężczyźni singel dywanowa Germany Ismaning Challenger sety 1 2 3 4 5
15.10.17
2. runda klasyf.
Farrukh Dustov 2 6 3 6
Kai Lemstra 1 3 6 3
15.10.17
2. runda klasyf.
Vladimir Uzhylovsky 2 6 6
Alejandro Davidovich Fokina 0 2 2
15.10.17
2. runda klasyf.
Tobias Simon 2 6 6
Lorenzo Frigerio 0 4 3
15.10.17
2. runda klasyf.
Yannick Vandenbulcke 2 6 6
Matvey Khomentovskiy 0 4 0
15.10.17
2. runda klasyf.
Shalva Dzhanashia 1 6 4
Pascal Meis krecz 0 4 2
15.10.17
2. runda klasyf.
Hubert Hurkacz 2 6 7
Sami Reinwein 0 3 67
15.10.17
2. runda klasyf.
Marc-Andrea Huesler 2 6 6
Vit Kopriva 0 1 4
15.10.17
2. runda klasyf.
Mats Rosenkranz 2 7 7
Patrik Rikl 0 67 63
mężczyźni singel halowa Russia Moscow sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Klasyf.
Lukas Rosol 2 6 7
Alexander Bublik 0 4 5
15.10.17
Klasyf.
Mirza Basic 2 7 6
Mikhail Kukushkin 0 64 3
15.10.17
Klasyf.
Yuki Bhambri 2 7 6
Alexey Vatutin 0 5 4
15.10.17
Klasyf.
Filip Krajinovic 2 6 7 6
Uladzimir Ignatik 1 710 5 3
mężczyźni singel twarda USA Las Vegas Challenger sety 1 2 3 4 5
15.10.17
2. runda klasyf.
Frederik Nielsen 2 6 6 6
Trevor Allen Johnson 1 79 2 3
15.10.17
2. runda klasyf.
Takanyi Garanganga 2 4 6 6
Hans Hach Verdugo 1 6 3 1
15.10.17
2. runda klasyf.
Karue Sell 2 6 7
Matthew Barton 0 4 64
15.10.17
2. runda klasyf.
Benjamin Lock 2 7 6
Ruan Roelofse 0 5 4
15.10.17
2. runda klasyf.
Martin Redlicki 2 6 6
Eric Samuelsson 0 2 3
15.10.17
2. runda klasyf.
Jared Hiltzik 2 7 6
Skander Mansouri 0 65 2
15.10.17
2. runda klasyf.
Jan Choinski 2 7 6
Luis David Martinez 0 5 1
15.10.17
2. runda klasyf.
Alex Rybakov 2 6 6
Daniel Cukierman 0 1 2
mężczyźni singel twarda China Ningboo Challenger sety 1 2 3 4 5
15.10.17
2. runda klasyf.
Vishnu Vardhan 2 6 6
Sasi Kumar Mukund 0 4 4
15.10.17
2. runda klasyf.
Marinko Matosevic 2 6 6
Kento Takeuchi 0 3 1
15.10.17
2. runda klasyf.
Tsung-Hua Yang 2 6 6 6
Sidharth Rawat 1 3 74 2
15.10.17
2. runda klasyf.
Yuuya Kibi 2 6 6
Zhizhen Zhang 0 3 1
15.10.17
2. runda klasyf.
Akira Santillan 2 6 6
Shi Hong Zeng 0 1 1
15.10.17
2. runda klasyf.
Yunseong Chung 2 6 6
Shuichi Sekiguchi 0 4 3
15.10.17
2. runda klasyf.
Yosuke Watanuki 2 6 4 7
Zihao Xia 1 2 6 5
15.10.17
2. runda klasyf.
Jurij Rodionov 1 7 5
Yan Bai krecz 0 6
mężczyźni singel halowa Italy Ortisei Challenger sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Finał
Lorenzo Sonego 2 6 6
Tim Puetz 0 4 4
mężczyźni singel twarda China Shanghai sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Finał
Roger Federer 2 6 6
Rafael Nadal 0 4 3
mężczyźni singel halowa Thailand Thailand F9 (Pattaya) sety 1 2 3 4 5
15.10.17
1. runda
Hunter Callahan 2 7 7
Punnakrit Kritakara 0 5 5
15.10.17
1. runda
Pruchya Isarow 2 6 6
Masato Shiga 0 4 0
15.10.17
1. runda
Chien-Hsun Lo 2 6 6
Jui-Chen Hung 0 2 2
mężczyźni singel ceglana Tunisia Tunisia F30 (Hammamet) sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Finał
Patricio Heras 2 6 6
Dante Gennaro 0 2 1
mężczyźni singel ceglana Turkey Turkey F38 (Antalya) sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Finał
Dmitry Popko 2 7 3 6
Dimitar Kuzmanov 1 5 6 3
mężczyźni singel twarda USA USA F33 (Houston) sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Finał
Thai Kwiatkowski 2 6 6
Sebastian Korda 0 2 2
kobiety singel ceglana Turkey Antalya sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Finał
Ipek Oz 2 6 6
Ylona-Georgiana Ghioroaie 0 3 2
kobiety singel halowa Luxembourg Luxembourg sety 1 2 3 4 5
15.10.17
2. runda klasyf.
Patty Schnyder 2 6 6
Francoise Abanda 0 2 1
15.10.17
2. runda klasyf.
Pauline Parmentier 2 6 6
Kayla Day 0 4 3
15.10.17
2. runda klasyf.
Yanina Wickmayer 1 5
Alexandra Cadantu krecz 0 2
15.10.17
2. runda klasyf.
Naomi Broady 2 6 3 6
Ana Bogdan 1 1 6 3
15.10.17
2. runda klasyf.
Sachia Vickery 2 7 6
Alexandra Dulgheru 0 5 2
15.10.17
2. runda klasyf.
Alison Van Uytvanck 1 6 4 6 4
Barbara Haas krecz 0 7 0 1
15.10.17
2. runda klasyf.
Antonia Lottner 2 6 6
Katharina Hobgarski 0 3 3
15.10.17
2. runda klasyf.
Jana Fett 2 6 6
Fanny Stollar 0 1 4
kobiety singel halowa France Cherboug En Cotentin sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Finał
Myrtille Georges 2 6 3 7
Audrey Albie 1 4 6 5
kobiety singel ceglana Sri Lanka Colombo sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Ćwierćfinał
Prerna Bhambri 2 2 6 12
Tamara Curovic 1 6 3 10
15.10.17
2. runda
Prerna Bhambri 2 7 6
Zeel Desai 0 63 3
15.10.17
Ćwierćfinał
Rishika Sunkara 2 6 6
Isabelle Boulais 0 2 0
15.10.17
2. runda
Rishika Sunkara 1 w/o
Andrea Ka 0
15.10.17
2. runda
Tamara Curovic 2 7 5 10
Roosh Wijesundera 1 63 7 6
15.10.17
Ćwierćfinał
Aldila Sutjiadi 2 6 6
Gozal Ainitdinova 0 3 3
15.10.17
Ćwierćfinał
Yexin Ma 2 6 3 12
Rutuja Bhosale 1 2 6 10
kobiety singel halowa Austria Linz sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Finał
Barbora Strycova 2 6 6
Magdalena Rybarikova 0 4 1
kobiety singel ceglana Tunisia Hammamet sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Finał
Fatma Al Nabhani 2 6 6
Isabella Shinikova 0 3 1
kobiety singel twarda Hongkong Hong Kong sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Finał
Anastasia Pavlyuchenkova 2 5 6 7
Daria Gavrilova 1 7 3 63
kobiety singel halowa Russia Moscow sety 1 2 3 4 5
15.10.17
2. runda klasyf.
Kaia Kanepi 2 6 6
Ivana Jorovic 0 2 0
15.10.17
2. runda klasyf.
Alla Kudryavtseva 2 3 6 6
Anhelina Kalinina 1 6 2 4
15.10.17
2. runda klasyf.
Alisa Kleybanova 2 6 6
Bernarda Pera 0 4 2
15.10.17
2. runda klasyf.
Arina Rodionova 2 6 6
Olga Savchuk 0 2 4
15.10.17
2. runda klasyf.
Viktoria Kamenskaya 2 6 6
Anna Blinkova 0 1 4
15.10.17
2. runda klasyf.
Polina Monova 2 7 6
Valentini Grammatikopoulou 0 60 4
15.10.17
2. runda klasyf.
Vera Lapko 2 6 6
Viktoriya Tomova 0 1 2
15.10.17
2. runda klasyf.
Elena Rybakina 2 4 7 6
Tereza Martincova 1 6 64 4
kobiety singel dywanowa Japan Makinohara sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Finał
Ayano Shimizu 2 6 6
Momoko Kobori 0 3 3
kobiety singel dywanowa Portugal Obidos sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Finał
Irina Khromacheva 2 6 4 6
Magdalena Frech 1 1 6 4
kobiety singel ceglana Italy Santa Margherita Di sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Finał
Polona Hercog 2 6 6
Valentyna Ivakhnenko 0 1 0
kobiety singel twarda Egypt Sharm El Sheikh sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Finał
Tereza Mihalikova 2 6 6
Nastja Kolar 0 2 4
kobiety singel twarda USA Sumter sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Finał
Taylor Townsend 2 6 6
Ulrikke Eikeri 0 2 1
kobiety singel twarda China Tianjin sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Finał
Maria Sharapova 2 7 7
Aryna Sabalenka 0 5 68
mężczyźni debel ceglana Argentina Buenos Aires Challenger sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Finał
Ariel Behar/Fabiano De Paula 2 7 5 10
Maximo Gonzalez/Fabricio Neis 1 63 7 8
mężczyźni debel twarda USA Fairfield Challenger sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Finał
Luke Bambridge/David O'Hare 2 6 6
Akram El Sallaly/Bernardo Azevedo Pereira E Oliveira 0 4 2
mężczyźni debel halowa Italy Ortisei Challenger sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Finał
Sander Arends/Antonio Sancic 2 6 5 13
Jeremy Jahn/Edan Leshem 1 2 7 11
mężczyźni debel twarda China Shanghai sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Finał
Henri Kontinen/John Peers 2 6 6
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 0 4 2
kobiety debel halowa Austria Linz sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Finał
Kiki Bertens/Johanna Larsson 2 3 6 10
Natela Dzalamidze/Xenia Knoll 1 6 3 4
kobiety debel twarda Hongkong Hong Kong sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Finał
Hao-Ching Chan/Yung-Jan Chan 2 6 6
Jia-Jing Lu/Qiang Wang 0 1 1
kobiety debel twarda China Tianjin sety 1 2 3 4 5
15.10.17
Finał
Irina-Camelia Begu/Sara Errani 2 6 6
Dalila Jakupovic/Nina Stojanovic 0 4 3
<