Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel twarda Australia Australia F7 (Cairns) sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Półfinał
Dayne Kelly 2 6 7
Maverick Banes 0 4 63
14.10.17
Półfinał
Jason Murray Kubler 2 6 7
Alex Bolt 0 1 5
mężczyźni singel ceglana Argentina Buenos Aires Challenger sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Półfinał
Horacio Zeballos 2 6 7
Gerald Melzer 0 3 65
14.10.17
Półfinał
Nicolas Kicker 2 6 6
Gastao Elias 0 4 2
mężczyźni singel ceglana Colombia Cali Challenger sety 1 2 3 4 5
14.10.17
1. runda klasyf.
Carlos Salamanca 2 6 7
Juan Manuel Lopez 0 0 62
14.10.17
2. runda klasyf.
Daniel Munoz-De La Nava 2 6 6
Sergio Luis Hernandez Ramirez 0 1 1
14.10.17
1. runda klasyf.
Daniel Munoz-De La Nava 1 6 2
Ivan Endara krecz 0 1 0
14.10.17
1. runda klasyf.
Grzegorz Panfil 2 6 6
Diego Matos 0 0 0
14.10.17
1. runda klasyf.
Carlos Gomez-Herrera 2 6 7
Felipe Mantilla 0 2 62
14.10.17
2. runda klasyf.
Carlos Gomez-Herrera 2 6 7
Pedro Sakamoto 0 3 5
14.10.17
1. runda klasyf.
Facundo Mena 2 6 6
Juan Sebastian Gomez 0 4 4
14.10.17
2. runda klasyf.
Gonzalo Lama 2 6 6
Grzegorz Panfil 0 4 2
14.10.17
1. runda klasyf.
Gonzalo Lama 2 6 6
Marc Giner 0 3 3
14.10.17
1. runda klasyf.
Franco Agamenone 2 6 6
Sergio Garrido 0 0 0
14.10.17
1. runda klasyf.
Pedro Sakamoto 2 6 6
Nicolas Echeverri 0 0 0
14.10.17
2. runda klasyf.
Hugo Dellien 2 6 6
Carlos Salamanca 0 2 4
14.10.17
2. runda klasyf.
Juan Ignacio Londero 2 6 6
Roberto Quiroz 0 3 4
14.10.17
1. runda klasyf.
Juan Ignacio Londero 2 6 6
Juan Pablo Ficovich 0 3 3
14.10.17
1. runda klasyf.
Juan Manuel Benitez Chavarriaga 2 6 6
Daniel Mora 0 2 3
14.10.17
2. runda klasyf.
Mario Vilella Martinez 2 6 4 6
Franco Agamenone 1 4 6 4
14.10.17
1. runda klasyf.
Mario Vilella Martinez 2 6 6
Raleigh Smith 0 2 0
14.10.17
1. runda klasyf.
Lenny Hampel 2 6 6
Juan Pablo Paz 0 4 3
14.10.17
2. runda klasyf.
Lenny Hampel 2 6 4 6
Juan Manuel Benitez Chavarriaga 1 4 6 2
14.10.17
2. runda klasyf.
Marcelo Tomas Barrios Vera 2 6 6
Facundo Mena 0 1 1
14.10.17
1. runda klasyf.
Marcelo Tomas Barrios Vera 2 6 6
Juan Manuel Paredes 0 0 2
14.10.17
1. runda klasyf.
Sergio Luis Hernandez Ramirez 1 6
Michael Quintero krecz 0 2
mężczyźni singel twarda Egypt Egypt F29 (Sharm sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Półfinał
Thiemo de Bakker 2 6 6
Antoine Escoffier 0 2 3
14.10.17
Półfinał
Gijs Brouwer 2 6 2 6
David Perez Sanz 1 4 6 3
mężczyźni singel twarda USA Fairfield Challenger sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Półfinał
Bradley Klahn 2 6 6
Maximilian Marterer 0 1 3
14.10.17
Półfinał
Mackenzie Mcdonald 2 6 7
Christopher O'Connell 0 4 5
mężczyźni singel halowa France France F23 (Saint sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Półfinał
David Guez 2 4 6 6
Corentin Denolly 1 6 2 1
14.10.17
Półfinał
Maxime Authom 2 3 6 6
Constant Lestienne 1 6 4 1
mężczyźni singel halowa Germany Germany F14 (Oberhaching) sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Półfinał
Robin Kern 2 7 6
Daniel Masur 0 5 3
14.10.17
Półfinał
Scott Griekspoor 2 6 6
Andriej Kapas 0 1 4
mężczyźni singel dywanowa Germany Ismaning Challenger sety 1 2 3 4 5
14.10.17
1. runda klasyf.
Farrukh Dustov 2 6 6
Niels Lootsma 0 4 3
14.10.17
1. runda klasyf.
Vladimir Uzhylovsky 2 6 6
Daniil Zarichanskyy 0 0 4
14.10.17
1. runda klasyf.
Tobias Simon 2 6 6
Yan Sabanin 0 4 2
14.10.17
1. runda klasyf.
Pascal Meis 2 6 6
Fabian Penzkofer 0 3 1
14.10.17
1. runda klasyf.
Yannick Vandenbulcke 2 6 6
Andrey Yakovlev 0 1 0
14.10.17
1. runda klasyf.
Sami Reinwein 2 6 6
Artem Strokan 0 1 1
14.10.17
1. runda klasyf.
Shalva Dzhanashia 2 6 3 6
Marek Gengel 1 2 6 3
14.10.17
1. runda klasyf.
Lorenzo Frigerio 2 6 6 7
David Vega Hernandez 1 1 75 5
14.10.17
1. runda klasyf.
Hubert Hurkacz 2 7 6
Mark Verryth 0 5 2
14.10.17
1. runda klasyf.
Matvey Khomentovskiy 2 6 7
Tomasz Bednarek 0 4 63
14.10.17
1. runda klasyf.
Marc-Andrea Huesler 2 6 7
David Pel 0 2 64
14.10.17
1. runda klasyf.
Patrik Rikl 2 6 7
Alexander Igoshin 0 3 5
14.10.17
1. runda klasyf.
Mats Rosenkranz 2 6 6
Danylo Kalenichenko 0 4 4
14.10.17
1. runda klasyf.
Alejandro Davidovich Fokina 2 7 6
Sebastian Prechtel 0 63 3
14.10.17
1. runda klasyf.
Vit Kopriva 1 w/o
Marc Sieber 0
14.10.17
1. runda klasyf.
Kai Lemstra 2 6 6
Sven Lemstra 0 2 0
mężczyźni singel ceglana Italy Italy F33 (Santa sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Finał
Andrea Pellegrino 2 7 2 6
Corentin Moutet 1 5 6 3
mężczyźni singel halowa Russia Moscow sety 1 2 3 4 5
14.10.17
1. runda klasyf.
Lukas Rosol 2 6 6
Artem Dubrivnyy 0 4 4
14.10.17
1. runda klasyf.
Mikhail Kukushkin 2 4 6 7
Sanjar Fayziev 1 6 1 62
14.10.17
1. runda klasyf.
Mirza Basic 2 6 6
Ivan Gakhov 0 4 3
14.10.17
1. runda klasyf.
Uladzimir Ignatik 2 6 7
Vaclav Safranek 0 4 5
14.10.17
1. runda klasyf.
Yuki Bhambri 2 6 6
Danilo Petrovic 0 4 4
14.10.17
1. runda klasyf.
Filip Krajinovic 2 7 6
Marc Polmans 0 62 3
14.10.17
1. runda klasyf.
Alexey Vatutin 2 2 6 6
Denis Matsukevitch 1 6 4 2
14.10.17
1. runda klasyf.
Alexander Bublik 2 6 6
Lloyd Harris 0 3 4
mężczyźni singel twarda USA Las Vegas Challenger sety 1 2 3 4 5
14.10.17
1. runda klasyf.
Frederik Nielsen 2 7 4 7
Greg Jones 1 5 6 66
14.10.17
1. runda klasyf.
Luis David Martinez 2 6 6
Courtney John Lock 0 2 3
14.10.17
1. runda klasyf.
Ruan Roelofse 2 7 7
Logan Smith 0 5 61
14.10.17
1. runda klasyf.
Hans Hach Verdugo 2 6 6
Boris Kozlov 0 2 3
14.10.17
1. runda klasyf.
Matthew Barton 2 7 3 6
Henry Craig 1 68 6 3
14.10.17
1. runda klasyf.
Karue Sell 2 6 6
Richard Solberg 0 2 2
14.10.17
1. runda klasyf.
Skander Mansouri 2 6 5 7
Brandon Holt 1 3 7 5
14.10.17
1. runda klasyf.
Martin Redlicki 2 3 6 7
Alastair Gray 1 6 2 5
14.10.17
1. runda klasyf.
Alex Rybakov 2 6 6
Kristofer Yee 0 1 0
14.10.17
1. runda klasyf.
Trevor Allen Johnson 2 6 6
Curtis Clarke 0 0 1
14.10.17
1. runda klasyf.
Daniel Cukierman 2 6 6
Jack Vance 0 2 1
14.10.17
1. runda klasyf.
Eric Samuelsson 1 5
Marcus Willis krecz 0 1
mężczyźni singel twarda Nigeria Nigeria F4 (Lagos) sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Finał
Pedja Krstin 2 6 6
Stephan Fransen 0 2 3
mężczyźni singel twarda China Ningboo Challenger sety 1 2 3 4 5
14.10.17
1. runda klasyf.
Vishnu Vardhan 2 6 6
Natthasith Kunsuwan 0 1 1
14.10.17
1. runda klasyf.
Marinko Matosevic 2 6 6
Zhuoyang Qiu 0 1 4
14.10.17
1. runda klasyf.
Yuuya Kibi 2 6 6
Renta Tokuda 0 1 4
14.10.17
1. runda klasyf.
Sidharth Rawat 2 6 4 6
Mao-Xin Gong 1 3 6 4
14.10.17
1. runda klasyf.
Yunseong Chung 2 6 6
Ruikai Wang 0 2 2
14.10.17
1. runda klasyf.
Zihao Xia 2 6 6
Zhicheng Wang 0 2 0
14.10.17
1. runda klasyf.
Jurij Rodionov 2 6 6
Riccardo Ghedin 0 3 3
mężczyźni singel halowa Italy Ortisei Challenger sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Półfinał
Tim Puetz 2 6 6 7
Pierre-Hugues Herbert 1 72 1 65
14.10.17
Półfinał
Lorenzo Sonego 2 7 7
Matteo Donati 0 66 61
mężczyźni singel twarda China Shanghai sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Półfinał
Roger Federer 2 3 6 6
Juan Martin Del Potro 1 6 3 3
14.10.17
Półfinał
Rafael Nadal 2 7 7
Marin Cilic 0 5 63
mężczyźni singel ceglana Spain Roja de sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Finał
Daniel Gimeno-Traver 2 6 6
Guillermo Olaso 0 3 2
mężczyźni singel twarda Uzbekistan Tashkent Challenger sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Finał
Guillermo Garcia-Lopez 2 6 7
Kamil Majchrzak 0 1 61
mężczyźni singel twarda Thailand Thailand F8 (Nonthaburi) sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Finał
Max Purcell 2 6 6 7
Martins Podzus 1 77 2 64
mężczyźni singel ceglana Tunisia Tunisia F30 (Hammamet) sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Półfinał
Patricio Heras 2 6 6
Gian Marco Moroni 0 4 1
14.10.17
Półfinał
Dante Gennaro 2 6 6
Miguel Semmler 0 2 3
mężczyźni singel ceglana Turkey Turkey F38 (Antalya) sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Półfinał
Dimitar Kuzmanov 2 6 6
Tomas Liska 0 1 0
14.10.17
Półfinał
Dmitry Popko 2 7 3 6
Nikola Cacic 1 67 6 3
mężczyźni singel twarda USA USA F33 (Houston) sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Półfinał
Thai Kwiatkowski 2 6 6
Austin Krajicek 0 3 3
14.10.17
Półfinał
Sebastian Korda 2 6 6
Lucas Miedler 0 1 2
kobiety singel ceglana Turkey Antalya sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Półfinał
Ipek Oz 2 6 6
Carolina M. Alves 0 3 4
14.10.17
Półfinał
Ylona-Georgiana Ghioroaie 2 7 6
Polina Bakhmutkina 0 5 1
kobiety singel halowa Luxembourg Luxembourg sety 1 2 3 4 5
14.10.17
1. runda klasyf.
Patty Schnyder 1 5 6 1
Cristiana Ferrando krecz 0 7 0 0
14.10.17
1. runda klasyf.
Pauline Parmentier 2 6 6
Alexa Glatch 0 0 3
14.10.17
1. runda klasyf.
Yanina Wickmayer 2 7 6
Eleonora Molinaro 0 66 3
14.10.17
1. runda klasyf.
Alexandra Dulgheru 2 6 7
Maria-Teresa Torro-Flor 0 4 5
14.10.17
1. runda klasyf.
Alexandra Cadantu 2 7 6
Arantxa Rus 0 62 2
14.10.17
1. runda klasyf.
Naomi Broady 2 6 6
Tamara Korpatsch 0 1 4
14.10.17
1. runda klasyf.
Ana Bogdan 2 6 4 6
Caroline Dolehide 1 2 6 4
14.10.17
1. runda klasyf.
Sachia Vickery 2 6 6
Bianca Vanessa Andreescu 0 4 3
14.10.17
1. runda klasyf.
Alison Van Uytvanck 2 6 6
Sofya Zhuk 0 4 4
14.10.17
1. runda klasyf.
Barbara Haas 2 7 7
Anna-Lena Friedsam 0 65 5
14.10.17
1. runda klasyf.
Antonia Lottner 2 7 3 6
Richel Hogenkamp 1 62 6 4
14.10.17
1. runda klasyf.
Francoise Abanda 2 6 1 6
Marie Bouzkova 1 3 6 3
14.10.17
1. runda klasyf.
Katharina Hobgarski 2 6 7
Dalma Galfi 0 1 63
14.10.17
1. runda klasyf.
Jana Fett 2 6 6 6
Lesley Kerkhove 1 75 3 1
14.10.17
1. runda klasyf.
Fanny Stollar 2 7 6
Jasmine Paolini 0 5 2
14.10.17
1. runda klasyf.
Kayla Day 2 1 6 6
Annika Beck 1 6 3 2
kobiety singel ceglana Argentina Buenos Aires sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Finał
Fernanda Brito 2 1 7 7
Thaisa Grana Pedretti 1 6 5 5
kobiety singel twarda Australia Cairns sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Finał
Olivia Rogowska 2 1 6 6
Abigail Tere-Apisah 1 6 2 2
kobiety singel halowa France Cherboug En Cotentin sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Półfinał
Myrtille Georges 2 6 7
Julie Gervais 0 1 60
14.10.17
Półfinał
Audrey Albie 2 7 6
Tess Sugnaux 0 63 1
kobiety singel ceglana Sri Lanka Colombo sety 1 2 3 4 5
14.10.17
2. runda
Isabelle Boulais 2 7 6
Pranjala Yadlapalli 0 62 3
kobiety singel halowa Austria Linz sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Półfinał
Barbora Strycova 2 6 7
Mihaela Buzarnescu 0 3 63
14.10.17
Półfinał
Magdalena Rybarikova 2 6 6
Viktorija Golubic 0 4 4
kobiety singel ceglana Tunisia Hammamet sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Półfinał
Fatma Al Nabhani 2 6 6
Marine Partaud 0 2 4
14.10.17
Półfinał
Isabella Shinikova 2 6 6
Federica Arcidiacono 0 3 3
kobiety singel twarda Hongkong Hong Kong sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Półfinał
Anastasia Pavlyuchenkova 2 6 6
Qiang Wang 0 3 4
14.10.17
Półfinał
Daria Gavrilova 2 6 7
Jennifer Brady 0 0 5
kobiety singel halowa Russia Moscow sety 1 2 3 4 5
14.10.17
1. runda klasyf.
Kaia Kanepi 2 6 6
Olga Ianchuk 0 2 1
14.10.17
1. runda klasyf.
Olga Savchuk 2 3 6 6
Dayana Yastremska 1 6 2 4
14.10.17
1. runda klasyf.
Alla Kudryavtseva 2 3 7 6
Ksenia Lykina 1 6 5 1
14.10.17
1. runda klasyf.
Alisa Kleybanova 2 6 6
Vitalia Diatchenko 0 2 3
14.10.17
1. runda klasyf.
Arina Rodionova 2 6 6
Anastasia Potapova 0 3 1
14.10.17
1. runda klasyf.
Viktoria Kamenskaya 2 6 6
Anna Morgina 0 3 2
14.10.17
1. runda klasyf.
Viktoriya Tomova 2 6 6
Sabina Sharipova 0 2 3
14.10.17
1. runda klasyf.
Polina Monova 2 5 6 6
Barbora Krejcikova 1 7 4 3
14.10.17
1. runda klasyf.
Tereza Martincova 2 6 6
Chantal Skamlova 0 1 3
14.10.17
1. runda klasyf.
Bernarda Pera 2 4 6 7
Polina Leykina 1 6 2 5
14.10.17
1. runda klasyf.
Valentini Grammatikopoulou 2 4 7 7
Margarita Gasparyan 1 6 5 5
14.10.17
1. runda klasyf.
Anhelina Kalinina 2 6 6
Sofya Lansere 0 1 4
14.10.17
1. runda klasyf.
Ivana Jorovic 2 3 6 6
Basak Eraydin 1 6 3 3
14.10.17
1. runda klasyf.
Vera Lapko 2 6 6
Anastasia Frolova 0 0 0
14.10.17
1. runda klasyf.
Anna Blinkova 2 6 6
Irina Maria Bara 0 3 2
14.10.17
1. runda klasyf.
Elena Rybakina 2 6 6
Petra Krejsova 0 1 4
kobiety singel twarda Nigeria Lagos sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Finał
Deniz Khazaniuk 2 4 6 6
Conny Perrin 1 6 1 3
kobiety singel twarda Thailand Nonthaburi sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Finał
Patcharin Cheapchadej 2 7 6
En Shuo Liang 0 62 0
kobiety singel dywanowa Portugal Obidos sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Półfinał
Irina Khromacheva 1 1
Georgia Brescia krecz 0 1
14.10.17
Półfinał
Magdalena Frech 2 6 6 6
Veronika Kudermetova 1 73 3 2
kobiety singel ceglana Italy Santa Margherita Di sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Półfinał
Polona Hercog 2 6 6
Chiara Scholl 0 1 4
14.10.17
Półfinał
Valentyna Ivakhnenko 2 6 6
Tereza Mrdeza 0 3 0
kobiety singel ceglana Spain Seville sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Finał
Daniela Seguel 2 2 6 6
Marie Benoit 1 6 1 2
kobiety singel twarda Egypt Sharm El Sheikh sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Półfinał
Nastja Kolar 2 6 7
Jodie Anna Burrage 0 4 62
14.10.17
Półfinał
Tereza Mihalikova 2 6 6
Nina Stadler 0 3 4
kobiety singel twarda USA Sumter sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Półfinał
Ulrikke Eikeri 1 7 3
Anna Tatishvili krecz 0 5 0
14.10.17
Półfinał
Taylor Townsend 2 6 6
Marta Paigina 0 3 2
kobiety singel twarda China Tianjin sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Półfinał
Maria Sharapova 2 6 6
Shuai Peng 0 3 1
14.10.17
Półfinał
Aryna Sabalenka 2 6 6
Sara Errani 0 1 3
mężczyźni debel ceglana Argentina Buenos Aires Challenger sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Półfinał
Maximo Gonzalez/Fabricio Neis 2 7 6
Sergio Galdos/Fernando Romboli 0 62 2
mężczyźni debel twarda USA Fairfield Challenger sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Półfinał
Luke Bambridge/David O'Hare 2 2 7 10
Bjorn Fratangelo/Samuel Groth 1 6 5 4
14.10.17
Półfinał
Akram El Sallaly/Bernardo Azevedo Pereira E Oliveira 2 7 4 10
Mikelis Libietis/Mackenzie McDonald 1 65 6 8
mężczyźni debel twarda China Shanghai sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Półfinał
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 2 4 6 10
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau 1 6 3 7
14.10.17
Półfinał
Henri Kontinen/John Peers 2 7 3 10
Jamie Murray/Bruno Soares 1 63 6 4
kobiety debel halowa Austria Linz sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Półfinał
Kiki Bertens/Johanna Larsson 2 6 6
Nicole Melichar/Anna Smith 0 3 2
14.10.17
Półfinał
Natela Dzalamidze/Xenia Knoll 2 6 6
Mihaela Buzarnescu/Oksana Kalashnikova 0 1 3
kobiety debel twarda Hongkong Hong Kong sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Półfinał
Jia-Jing Lu/Qiang Wang 2 6 6
Monique Adamczak/Kai-Chen Chang 0 0 1
kobiety debel twarda China Tianjin sety 1 2 3 4 5
14.10.17
Półfinał
Irina-Camelia Begu/Sara Errani 2 6 7
Aryna Sabalenka/Yifan Xu 0 1 64
<