Bosnia and Herzeg. Bosnia & Herzegovina / mężczyźni singel / ceglana sety 1 2 3 4 5
25.05.17
10:00
2. runda
Milan Drinic [5]
Maciej Rajski
China China F8 (Fuzhou) / mężczyźni singel / twarda sety 1 2 3 4 5
25.05.17
04:00
2. runda
Jose Statham [6]
Chien-Hsun Lo [q]
25.05.17
04:00
2. runda
Chuhan Wang
Takuto Niki [3]
25.05.17
04:00
2. runda
Kaichi Uchida
Harry Bourchier
25.05.17
04:00
2. runda
Chukang Wang [q]
Alexander Sarkissian [2]
Switzerland Geneva / mężczyźni singel / ceglana sety 1 2 3 4 5
25.05.17
10:00
Ćwierćfinał
Kevin Anderson
Kei Nishikori [2WC]
Hungary Hungary F3 (Balatonalmadi) / mężczyźni singel / ceglana sety 1 2 3 4 5
25.05.17
10:00
2. runda
Nicola Kuhn [5]
Milos Nikolic [q]
Italy Mestre Challenger / mężczyźni singel / ceglana sety 1 2 3 4 5
25.05.17
10:00
2. runda
Jurgen Zopp [q]
Sebastian Ofner
25.05.17
10:00
2. runda
Zdenek Kolar
Alessandro Bega
25.05.17
10:00
2. runda
Julian Ocleppo [WC]
Cem Ilkel [6]
25.05.17
10:00
2. runda
Liam Caruana [WC]
Axel Michon
France Lyon / mężczyźni singel / ceglana sety 1 2 3 4 5
25.05.17
10:00
Ćwierćfinał
Nikoloz Basilashvili
Nicolas Kicker [q]
Romania Romania F2 (Bacau) / mężczyźni singel / ceglana sety 1 2 3 4 5
25.05.17
09:00
2. runda
Vlad Victor Cornea [q]
Tommaso Gabrieli [q]
25.05.17
09:00
2. runda
Vladislav Melnic [q]
Goncalo Oliveira [3]
Kazakhstan Shymkent Challenger / mężczyźni singel / ceglana sety 1 2 3 4 5
25.05.17
00:00
Ćwierćfinał
Andrey Golubev [WC]
Carlos Taberner
25.05.17
00:00
Ćwierćfinał
Danilo Petrovic
Yannick Hanfmann [3]
Singapore Singapore F1 (Singapore) / mężczyźni singel / twarda sety 1 2 3 4 5
25.05.17
04:00
2. runda
Sho Katayama
Shaheed Alam [WC]
25.05.17
04:00
2. runda
Hiroyasu Ehara
Masato Shiga [3]
25.05.17
10:00
2. runda
Nicholas S. Hu [q]
Thomas Fancutt [8]
Spain Spain F15 (Sta. / mężczyźni singel / twarda sety 1 2 3 4 5
25.05.17
10:00
2. runda
Caio Silva
Pablo Vivero Gonzalez [4]
Tunisia Tunisia F20 (Hammamet) / mężczyźni singel / ceglana sety 1 2 3 4 5
25.05.17
00:00
2. runda
Mikhail Korovin
Giorgio Ricca [7]
Turkey Turkey F20 (Antalya) / mężczyźni singel / ceglana sety 1 2 3 4 5
25.05.17
00:00
2. runda
Aria Harajchi
Maciej Smola
25.05.17
00:00
2. runda
Manuel Pena Lopez
Miomir Kecmanovic [3]
25.05.17
00:00
2. runda
Ivan Davydov [7]
Pavel Krainik
Turkey Antalya / kobiety singel / ceglana sety 1 2 3 4 5
25.05.17
00:00
2. runda
Noelia Zeballos
Lisa Matviyenko [6]
25.05.17
00:00
2. runda
Brenda Njuki [4]
Sofia Dmitrieva [q]
25.05.17
00:00
2. runda
Pia Konig [1]
Melany Solange Krywoj [q]
Italy Caserta / kobiety singel / ceglana sety 1 2 3 4 5
25.05.17
10:00
2. runda
Anastasia Gasanova
Andreea Mitu
France Paris / kobiety singel / ceglana sety 1 2 3 4 5
25.05.17
10:00
2. runda klasyf.
Sara Errani
Veronika Kudermetova
25.05.17
10:00
2. runda klasyf.
Elitsa Kostova
Su Jeong Jang
25.05.17
10:00
2. runda klasyf.
Petra Martic
Tamara Korpatsch
25.05.17
10:00
2. runda klasyf.
Ana Bogdan
Basak Eraydin
25.05.17
10:00
2. runda klasyf.
Richel Hogenkamp
Jessika Ponchet
25.05.17
10:00
2. runda klasyf.
Montserrat Gonzalez
Francoise Abanda
25.05.17
10:00
2. runda klasyf.
Ons Jabeur
Viktoria Kamenskaya
25.05.17
10:00
2. runda klasyf.
Maryna Zanevska
Kayla Day
25.05.17
10:00
2. runda klasyf.
Miyu Kato
Rebecca Sramkova
25.05.17
10:00
2. runda klasyf.
Hiroko Kuwata
Nicole Gibbs
25.05.17
10:00
2. runda klasyf.
Tereza Martincova
Aleksandra Krunic
25.05.17
10:00
2. runda klasyf.
Beatriz Haddad Maia
Jana Fett
25.05.17
10:00
2. runda klasyf.
Tereza Smitkova
Heather Watson
25.05.17
10:00
2. runda klasyf.
Ipek Soylu
Kateryna Kozlova
25.05.17
10:00
2. runda klasyf.
Audrey Albie
Virginie Razzano
25.05.17
10:00
2. runda klasyf.
Valentini Grammatikopoulou
Jil Teichmann
Republic of Korea Goyang / kobiety singel / twarda sety 1 2 3 4 5
25.05.17
10:00
2. runda
Seung-Yeon Hong
Haruka Kaji
France Strasbourg / kobiety singel / ceglana sety 1 2 3 4 5
25.05.17
10:00
Ćwierćfinał
Carla Suarez Navarro [4]
Samantha Stosur [6WC]
Japan Karuizawa / kobiety singel / dywanowa sety 1 2 3 4 5
25.05.17
03:00
1. runda
Aiko Yoshitomi
Ayano Shimizu [2]
25.05.17
03:00
2. runda
Momoko Kobori [7]
Nagi Hanatani
25.05.17
03:00
2. runda
Mai Minokoshi [4]
Kanako Morisaki [q]
Portugal Santarem / kobiety singel / twarda sety 1 2 3 4 5
25.05.17
10:00
2. runda
Cristina Bucsa [5]
Yukako Noi [q]
25.05.17
10:00
2. runda
Lucia Marzal Martinez [q]
Monika Kilnarova
25.05.17
11:00
2. runda
Caroline Werner
Maria Joao Koehler
25.05.17
11:00
2. runda
Alba Carrillo Marin
Greetje Minnen [2]
Switzerland Geneva / mężczyźni debel / ceglana sety 1 2 3 4 5
25.05.17
10:00
Ćwierćfinał
Rogerio Dutra Da Silva/Paolo Lorenzi
Scott Lipsky/Leander Paes
25.05.17
10:00
Ćwierćfinał
Johan Nikles/Tim Puetz [WC]
Treat Conrad Huey/Robert Lindstedt [3]
Italy Mestre Challenger / mężczyźni debel / ceglana sety 1 2 3 4 5
25.05.17
10:00
Ćwierćfinał
Walter Trusendi/Matteo Viola [WC]
Guillermo Duran/Fabricio Neis [3]
25.05.17
10:00
Ćwierćfinał
Tomasz Bednarek/Tomislav Draganja
Ken Skupski/Neal Skupski [2]
France Lyon / mężczyźni debel / ceglana sety 1 2 3 4 5
25.05.17
10:00
Ćwierćfinał
Carlos Berlocq/Andreas Seppi [ALT]
Andres Molteni/Adil Shamasdin
Germany Nurnberg / kobiety debel / ceglana sety 1 2 3 4 5
25.05.17
10:00
Ćwierćfinał
Chia-Jung Chuang/Misaki Doi
Mariana Duque-Marino/Nao Hibino