Argentina Argentina F18 / mężczyźni singel / ceglana sety 1 2 3 4 5
14:00
Finał
Federico Coria [1]
Juan Ignacio Ameal
Bolivia Bolivia F1 / mężczyźni singel / ceglana sety 1 2 3 4 5
16:30
Finał
Christopher Diaz-Figueroa [1]
Ryusei Makiguchi [3WC]
Brazil Campinas Challenger / mężczyźni singel / ceglana sety 1 2 3 4 5
19:00
Półfinał
Diego Sebastian Schwartzman [1]
Guido Andreozzi [5]
20:30
Półfinał
Andre Ghem [8]
Gianni Mina
Canada Canada F11 / mężczyźni singel / halowa sety 1 2 3 4 5
18:00
Półfinał
Fritz Wolmarans [4]
Philip Bester [6]
19:20
Półfinał
Jason Jung [1]
Farris Fathi Gosea
Colombia Colombia F6 / mężczyźni singel / ceglana sety 1 2 3 4 5
16:00
Finał
Jose Hernandez [1]
Nicolas Barrientos [2]
Croatia Croatia F18 / mężczyźni singel / ceglana sety 1 2 3 4 5
11:00
Półfinał
Toni Androic [1Q]
Janez Semrajc [3]
11:00
Półfinał
Adrian Partl [4]
Germain Gigounon [2]
France France F19 / mężczyźni singel / halowa sety 1 2 3 4 5
14:30
Półfinał
Julien Cagnina [7]
Niels Desein [2]
16:00
Półfinał
Jeremy Jahn
Josselin Ouanna [4]
Italy Italy F32 / mężczyźni singel / ceglana sety 1 2 3 4 5
10:00
Finał
Walter Trusendi [1]
Yannick Maden [6]
Malaysia Kuala Lumpur / mężczyźni singel / halowa sety 1 2 3 4 5
00:00
2. runda klasyf.
Scott Lipsky
Philipp Petzschner
00:00
2. runda klasyf.
Jeevan Nedunchezhiyan
Stefan Merunka
00:00
2. runda klasyf.
Philipp Oswald
Oliver Marach
00:00
2. runda klasyf.
James Ward
Hao Sheng Koay
00:00
2. runda klasyf.
Kento Takeuchi
Singekrawee Wattanakul
00:00
2. runda klasyf.
John Peers
N. Vijay Sundar Prashanth
00:00
2. runda klasyf.
Takuto Niki
Syed Mohd Agil Syed Naguib
00:00
2. runda klasyf.
Deivids Juksa
Bumpei Sato
France Metz / mężczyźni singel / halowa sety 1 2 3 4 5
16:00
Półfinał
Joao Sousa [6]
Gael Monfils [2]
USA Napa Challenger / mężczyźni singel / twarda sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda klasyf.
Oren Motevassel
Alexios Halebian
00:00
1. runda klasyf.
Kevin Kim
Sebastian Bader
00:00
1. runda klasyf.
Jose Statham
Sekou Bangoura
00:00
1. runda klasyf.
Chris Wettengel
Ben Mclachlan
00:00
1. runda klasyf.
Nils Langer
Nick Chappell
00:00
1. runda klasyf.
Nicolas Meister
Cameron Norrie
00:00
1. runda klasyf.
Tigre Hank
Mico Santiago
00:00
1. runda klasyf.
James Cluskey
Spencer Papa
00:00
1. runda klasyf.
Dane Webb
Adam Hubble
00:00
1. runda klasyf.
Wesley Koolhof
Daniel Garza
00:00
1. runda klasyf.
Daniel Nguyen
Tommy Paul
00:00
1. runda klasyf.
Clay Thompson
Reilly Opelka
00:00
1. runda klasyf.
Trey Strobel
Vahid Mirzadeh
00:00
1. runda klasyf.
Noah Rubin
Julian Lenz
00:00
1. runda klasyf.
Erik Elliott
Andrew Harris
00:00
1. runda klasyf.
Victor Pham
Frederik Nielsen
France Orleans Challenger / mężczyźni singel / halowa sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda klasyf.
Sergei Bubka
Denis Matsukevitch
Colombia Pereira Challenger / mężczyźni singel / ceglana sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda klasyf.
Steffen Zornosa
Marco Bortolotti
00:00
1. runda klasyf.
Tomas Builes
Daniel Mora
00:00
1. runda klasyf.
Felipe Escobar
Mauricio Alvarez-Guzman
00:00
1. runda klasyf.
Keith-Patrick Crowley
Jorge Brian Panta Herreros
00:00
1. runda klasyf.
Mateo Andres Ruiz Naranjo
Juan Pablo Patino-Samudio
00:00
1. runda klasyf.
Jose Fernando Carvajal Torres
Juan Montes
00:00
1. runda klasyf.
Felipe Ramirez Luna
Felipe Mantilla
00:00
1. runda klasyf.
Camilo Andres Erazo
Alex Llompart
Brazil Porto Alegre Challenger / mężczyźni singel / ceglana sety 1 2 3 4 5
00:00
1. runda klasyf.
Filipe Brandao
Guilherme Da Cunha
00:00
1. runda klasyf.
Marcos Facundo-Oliveira
Guillermo Duran
00:00
1. runda klasyf.
Joao Pedro Sorgi
Joao Lucas Magalhaes Hueb De Menezes
00:00
1. runda klasyf.
Eduardo Dischinger
Pedro Sakamoto
00:00
1. runda klasyf.
Eduardo Bencke
Gustavo Guerses
00:00
1. runda klasyf.
Mauricio Cassimiro
Carlos Alberto Longhi Neto
00:00
1. runda klasyf.
Leonardo Civita-Telles
Eduardo Agustin Torre
00:00
1. runda klasyf.
Gabriel Nery
Carlos Eduardo Severino
00:00
1. runda klasyf.
Luis Bonilla
Marcos Vinicius Da Silva Dias
00:00
1. runda klasyf.
Thomas Ramos
Rodrigo Giudici
Ecuador Quito Challenger / mężczyźni singel / ceglana sety 1 2 3 4 5
18:00
Półfinał
Nicolas Jarry
Joao Souza [2]
Serbia Serbia F13 / mężczyźni singel / ceglana sety 1 2 3 4 5
11:40
Półfinał
Ivan Bjelica [6]
Marko Tepavac [4]
China Shenzhen / mężczyźni singel / halowa sety 1 2 3 4 5
00:00
2. runda klasyf.
Marco Chiudinelli
Siyu Liu
00:00
2. runda klasyf.
Viktor Troicki
Johan Brunstrom
00:00
2. runda klasyf.
Thanasi Kokkinakis
Jiacheng Zhu
00:00
2. runda klasyf.
Yecong He
Bowen Ouyang
00:00
2. runda klasyf.
Zhuo Zhang
Michael Venus
00:00
2. runda klasyf.
Aoran Wang
Toshihide Matsui
05:00
1. runda klasyf.
Colin Fleming
Rigele Te
05:00
1. runda klasyf.
Xiao Gong
Zhuoyang Qiu
Spain Spain F27 / mężczyźni singel / twarda sety 1 2 3 4 5
11:30
Finał
Marcus Willis [1]
Mick Lescure
Sweden Sweden F4 / mężczyźni singel / halowa sety 1 2 3 4 5
13:00
Finał
Jurgen Zopp [1]
Peter Kobelt
Turkey Turkey F32 / mężczyźni singel / twarda sety 1 2 3 4 5
11:10
Półfinał
Ramkumar Ramanathan [1]
Matija Pecotic [6]
USA USA F25 / mężczyźni singel / twarda sety 1 2 3 4 5
19:00
Półfinał
Dennis Novikov [5Q]
Jeff Dadamo [8]
20:30
Półfinał
Tennys Sandgren [3]
Jarmere Jenkins [2]
USA Albuquerque / kobiety singel / twarda sety 1 2 3 4 5
19:30
Półfinał
Irina Falconi
Louisa Chirico
22:00
Półfinał
Anna Tatishvili [1]
Johanna Konta [3]
Croatia Bol / kobiety singel / ceglana sety 1 2 3 4 5
09:00
Półfinał
Gabriela Pantuckova [3]
Karin Morgosova [2]
09:00
Półfinał
Jana Fett [7]
Tena Lukas [4]
Spain Madrid / kobiety singel / twarda sety 1 2 3 4 5
10:00
Półfinał
Jessika Ponchet
Olga Saez Larra [2]
11:30
Półfinał
Maria Sakkari [1]
Lucia Cervera-Vazquez [4]
Luxembourg Petange / kobiety singel / halowa sety 1 2 3 4 5
16:00
Finał
Jia-Jing Lu [1]
Michaela Honcova [2]
Italy Santa Margherita Di / kobiety singel / ceglana sety 1 2 3 4 5
09:00
Półfinał
Martina Trevisan [SE]
Corinna Dentoni [5]
09:00
Półfinał
Stefania Rubini
Marie Benoit [3]
Egypt Sharm El Sheikh / kobiety singel / twarda sety 1 2 3 4 5
16:00
Półfinał
Anna Morgina [1]
Vojislava Lukic [7]
16:00
Półfinał
Sri Peddi Reddy
Yana Sizikova [2]
United Kingdom Shrewsbury / kobiety singel / halowa sety 1 2 3 4 5
14:00
Finał
Carina Witthoeft [3]
Oceane Dodin [q]
Georgia Telavi / kobiety singel / ceglana sety 1 2 3 4 5
06:00
2. runda
Sophia Kovalets [6]
Valeria Solovieva
06:00
2. runda
Cindy Burger [5]
Agnes Szatmari [q]
07:30
2. runda
Anastasiya Vasylyeva [1]
Sofia Kvatsabaia [WC]
07:30
2. runda
Lidziya Marozava [q]
Veronika Kapshay
08:00
2. runda
Deniz Khazaniuk
Irina Lidkovskaya [q]
08:00
2. runda
Sviatlana Pirazhenka
Alona Fomina [q]
09:30
2. runda
Melis Sezer
Darya Kasatkina [WC]
Algeria Tlemcen / kobiety singel / ceglana sety 1 2 3 4 5
11:00
Finał
Margarita Lazareva [1]
Harmony Tan [2]
China Wuhan / kobiety singel / twarda sety 1 2 3 4 5
05:30
1. runda klasyf.
Annika Beck
Mandy Minella
France Metz / mężczyźni debel / halowa sety 1 2 3 4 5
18:00
Półfinał
Mariusz Fyrstenberg/Marcin Matkowski [3]
Andre Begemann/Julian Knowle
Ecuador Quito Challenger / mężczyźni debel / ceglana sety 1 2 3 4 5
21:00
Półfinał
Henrique Cunha/Gonzalo Escobar
Duilio Beretta/Martin Cuevas